Downrange

• Japonsko ダウンレンジ

Šestici bezstarostných dvadsiatnikov sa prihodila menšia nehoda, pri prejazde ľudoprázdnou krajinou dostali defekt. Neostáva im nič iné, než ich vyblýskané SUV odstaviť na okraji cesty a koleso prehodiť. Než si stihnú uvedomiť, čo sa vlastne deje, dvaja z nich ležia na ceste bez známok života. Kdesi v okolí sa ukrýva ostreľovač, čakajúci na príležitosť zlikvidovať aj zvyšné terče. Začína nerovný boj, v ktorom každý unáhlený krok môže byť rýchlo tým posledným... (beso74)

Naghavi

Zajímavá vyvražďovačka, která si vystačí s jedním kilometrem čtverečním otevřeného prostoru u silnice a jedním zarputilým, nelítostným sniperem. ()

punco

Mám rád odstreľovačské filmy, ale tie neuveriteľné fyzikálne chyby a najma zo začiatku dráhy striel zo všetkých uhlov napriek tomu že strelec kempil sa jednoducho neodpúštajú ()

vinducha

Neurazilo , ale 2. projekce asi bude stěží. Je to taková blbina , kterou mohl natočit kdokoliv a mistr , jak tu píšou kolegové , zrovna to odpoledne neměl asi do čeho jiného píchnout. ()

patho666

Maximálne nelogická oddychová sranda vystreľovačka, postavy sú tak tupé že sa neviete dočkať kedy už konečne pôjde ďalšia k zemi. Pobavilo. ()

pistabaci

Japončík na režijnom poste mi napovedal, že tento film nebude úplne klasický "slasher" a veruže nebol. Síce je pravda, že najsexi babenka pôjde do prdele ako prvá ale ostatné postavy sú tiež fajn. No a to gore je maškrtka, tu sa náš strelec s ničím nejebe. Avšak najviac funny je koniec pretože film končiac tak že prežije nejaký hrdina aj vrah je normálne, že prežije vrah a šeckých hrdinov zabije je tiež ok, ale že podochnú všetci hrdinovia aj vrah, to už je iná švanda. ()