Malé lásky (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2017, 50 min

Radovan Síbrt

Po prvnim dilu si rikam, ze na dane tema a zanr je to udelane dobre :) Tomu prvnimu dilu bych dala i 5 hvezdicek. Dalsim dilum uz mozna jen tri. Na muj vkus mozna a moc "reality show", ale jinak by to nepritahlo mainstream. Ctyri v tom byli asi vic seriozni, ale i tento zpusob neni spatny. jsem zvedava, jak se to bude vyvijet. Nejvic obdivuju, ze dokazali prenest emoce. Uz u prvniho dilu jsem slzela asi trikrat. Co mi vadi, je urcita prkenost dialogu. Trochu mi to pripada jako amatersti herci v Nebezpecnych vztazich nebo u Soudkyne Barbara a tak jsem dlouho neverila, ze je to opravdu reality show s realnymi lidmi. Pro druhem a tretim dile: zacina to byt hodne podobne, hlavne treti dil me uz prisel takovy, ze uz asi nepotrebuju koukat dal. Pro mladsi holky, co to ceka je to zajimave, ze trochu vic vi, do ceho jdou.(7.9.2017)

• Dragunof

Ač jsem sám hrdý otec a u porodu jsem pochopitelně byl, a taktéž celou následující dobu tvrdím, že to byl v mém životě nejemotivnější zážitek. Jsem nucený dát odpad... Bohužel netuším kam se řití soudobá společnost a kam to chce až dojít? Co třeba reality-TV o umírání a famozním posledním výdechu, nebo detailně v 50ti minutách rozebrat operaci děložního čípku a pak se o tom nenuceně pěkně pobavit. Nebo jakoukoliv jinou formou podat národu pohyblivé a naprosto umělé a navíc trapné obrázky. To jako vážně? Pro prachy cokoliv? Chce se mi blejt!!!(24.8.2017)

• huspenina33

Nerozumím tomu, proč si někdo taha na porod televizní štáb? Co bude příště? Budeme sledovat jak vylézá hovno z prdele v přímém přenose? Nebo jak někdo někoho zapíchnul a pak budeme sledovat jestli umře nebo to přežije?? Blížíme se k Running man https://www.csfd.cz/film/14061-bezici-muz(30.8.2017)

Natoceny je to moc hezky. Hodne jsem se na prvni dil tesila a nezklamal me. I jsem mela slzy v ocich. Co me ale zklamalo je pristup FN Plzen. Vsude se tento porad prezentuje jako nahlednuti na porodnici, kde se rodi prirozene, ze je tedy nepochopitelne, aby maminky chteli rodit doma. Nezlobte se na me, ale prirozeny porod je uplne o necem jinem. Ten v tomto poradu nehledejte. To leda ze by v budoucnu tocili v porodnici Pribram a dalsich vstricnych! ;)(23.8.2017)

• Alan_Shearer

Cože, do píči? 46%? Watafak? Tady se hodnotící uživatelé kurevsky sekli! Když jsem si Malé lásky vyhledával, moje očekávání nepřevyšovaly 25%. Ja bych snesl třeba nějakou dokumentární minisérii týkající se rození dětí a všech aktérů, přeci jenom se jedná o okamžiky, které se týkají nás všech, nicméně když se podíváme na to, že TV Hovna jsou schopni z takto, a teď si zahraju na světce, vzácné a krásné chvíle pro každou rodinu udělat reality show, tak bych se z toho posral. Představte si, že se po X letech podíváte na záznam pořadu a zjistíte, jak vás matka před televiznm štábem vyprděla na svět za přihlížení statisíců diváků. Taky by mě zajímalo, na základě kterého klíče jsou vybrány rodící matky s jejich samci? Že by klíčový parametr byla debilita a sekundární alkoholismus / exekuce / debilita na druhou? Jak se může matka nechat točit během porodu a ještě se svěřovat s rodinnými problémy aka "nooo, on mě Franta podvedl" nebo "no on Lojza je taková horká hlava (seděl v kriminále)"? Že by v tom hrály roli cinkrlátka? A co jsou zač diváci? Proč tenhle naprosto zkurvenej odpad někdo hltá? Nahlížet někomu skrz trapnej koncept reality show do soukromí, to je fakt v píči - gratuluji, vám, voličům SPD. Já jsem schopnej pochopit cokoliv, ale z tohohle jsem si fakt málem nachcal do trenek. Morální dno všech zůčastněných. Příště navrhuju udělat reality show na téma "Sraní". Ukážu u toho jak si správně utřít prdel a během toho se svěřím, co mě aktuálně trápí. Dodatek: pokračuji v empirickém pozorování Malých lásek, během pěti minut se jeden týpek přiznal, že rok seděl a druhej se stihnul pohádat se svoji matkou přes telefon, následně si objednal pizzu ("místo papriky bych si dal žampiony" váźně pronesl před plzeňskou porodnicí tlustej kokot) a tu konzumoval při pohledu na kontrakce svojí přítelkyně. Do prdele, vždyť tam ani o ty děti nejde. Zkurvený rádoby emotivní osudy naprostejch kokotů, vo to jde.(5.9.2018)

• - Natáčení probíhalo nepřetržitě dva měsíce. Natáčelo se ve Fakultní nemocnici v Plzni na 35 kamer rozmístěných po celé nemocnici a celkem bylo pořízeno 2250 hodin materiálu. (M.B)

• - Nejdelší porod zaznamenaný v pořadu trval 24 hodin, nejkratší 45 minut. (M.B)