Reklama

Reklama

Malé lásky

(pořad)
  • Slovensko Malé lásky
Dokumentární / Reality-TV
Česko, 2017, 50 min

VOD (1)

Obsahy(1)

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky padesáti nastávajících matek, jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře, za nimiž přichází dítě na svět. (TV Nova)

(více)

Recenze (81)

UniqueNett odpad!

všechny recenze uživatele

Hele já teda ještě nerodila, ale nějak nemůžu pochopit, co vede ženskou k tomu, aby porodila před kamerama. A ještě na Nově. Jasně no, peníze jsou asi lákavý, ale vždycky jsem si myslela, že je porod intimní věc, která spadá do soukromí toho páru. Po shlédnutí jednoho dílu jsem usoudila, že je to pro mě absolutně nepřijatelný pořad do televize, pardon. ()

vlkove odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle už je opravdu zvrhlost televizní zábavy. Já se ptám proč?? Pokaždé když na tuhle věc vidím ukázku okamžitě přepínám. Dnes jsem omylem viděla část jednoho dílu. Tohle je opravdu peklo. Proč by se chtěl někdo dívat na ženský jak rodí? Rodit není nic hezkého, bolí to několik hodin nedej bože několik desítek hodin a nakonec vám nastřihávají vše možné i nemožné. Jak se na tohle může někdo dobrovolně dívat? Vrchol toho co v televizi může být, za chvíli budou v televizi snad vysílat i opravdové vraždy. ()

Reklama

Khalia

všechny recenze uživatele

Odpad dávám porodnickým praktikám jdoucím úplně mimo doporučení WHO a často i mimo zákon. Odpad dávám tomu, že se takové praktiky poté jeví jako "normální". Odpad dávám tomu, že se z nejintimnější chvíle v životě stává reality show. Jedna hvězdička za to, že jsou na TV Nova i daleko horší výplody. Nelíbí se mi, že je to na pokračování, bohatě by stačil jeden díl jako "dojemná" ukázka toho, jak to u nás (bohužel) chodí. ()

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Zajímavé, ale jinak otřesné neempatické reakce okolí, že byla hodně slyšet. A ten namachrovanej dokturek Denis. Bych jim do těla pustila ty bolesti, co žena musí zažívat u porodu. Pak by kecy nebo otřesné chování neměly. Jinak musím moc pochválit úžasného tatínka, jak se mu narodil Dominik. Myslím, že se jmenoval Josef. Na porodním sále se ukáže, jak manželství a vztahy fungují. Zatím nejfunkčnější pár a nejhezčí vztah Lukáš a Jana. Takhle má vypadat podpora od chlapa, který je životní oporou! Další funkční manželství Kateřina a Karel, jak se jim narodila pátá holčička. ()

Razzor_82 odpad!

všechny recenze uživatele

Lidská blbost nezná mezí! Zaprodat intimitu a své soukromí při porodu dítěte a udělat z toho reality SHOW! TV Hovna se zde snaží zahrát na emoce ale vše je jen konstrukt. Co jsem viděl pár ukázek, tak jde většinou o sociálně slabé a rómské občany. Což vypovídá o kvalitě materiálu. 0/10 ()

Galerie (19)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo nepřetržitě dva měsíce. Natáčelo se ve Fakultní nemocnici v Plzni na 35 kamer rozmístěných po celé nemocnici a celkem bylo pořízeno 2250 hodin materiálu. (M.B)
  • Nejdelší porod zaznamenaný v pořadu trval 24 hodin, nejkratší 45 minut. (M.B)

Reklama

Reklama