Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Pohádka
  • Krimi

Bohové Egypta (2016)

Výpravné, velkolepé, působivé.... Chtělo by to kino a ideálně 3D.

Prezidentka (2022)

Vtipné, krásná hudba, trefné a i příběh fajn. Milý, přirozený film, inteligentní a na úrovni. Krásné záběry Prahy a také noční Prahy. Herecky mě velmi mile překvapila Vanda Chaloupková, kterou jsem doposud téměř neznala. P.S. By mě zajímalo, jestli s Milošem taky někdo cvičí nebo aspoň chodí?!? 🤔🧐🙈😅🎯 Ráda bych připomněla, že TGM jezdil v 80 na koni.

plakát

Můžete mi kdy odpustit? (2018)

Fajn milý a vtipný film se sociální tématikou, akorát škoda, ráda bych se podívala v originále s titulky. Vůbec si myslím, že krom dabingu, by si člověk měl mít možnost vybrat verzi s titulky.....

plakát

Velká španělská loupež (2021)

Mám moc ráda tyto druhy filmů: adrenalin, napětí, promyšlenost & promakanost lupičů, týmová hra a spolupráce, napětí do poslední sekundy. Navíc krásná hudba, užila jsem si to. "Velké věci z malých začátků"; "ničeho nelituju"

plakát

Lepší než kdy jindy (2019)

Milý film o stárnutí a odchodu, který vůbec není depresivní ale naopak komický. Užívat si a socializovat se do poslední minuty. 👍👌🙏 Já jsem se tedy upřímně bavila.

plakát

Zlatý copánek (1988) (TV film)

"Každé zlo jednou skončí, když se mu do cesty postaví člověk se šťastným a dobrým srdcem."

plakát

Podivná nevěsta (1987) (TV film)

Pohádka ze života, celkem poučná o tom, jak si muži špatně volí nevěsty a o bezmezné mateřské lásce.

plakát

O Honzovi a Barušce (1977) (TV film)

Moc pěkná přirozená pohádka plná krásných písniček. A zde mi ani nevadilo, že je studiová, asi kvalita.... 😉

Prometheus (2012)

Velmi dobrý film. Přistihla jsem se, že na něj chvílemi koukám s otevřenou pusou. Propojuje moudrost předků s moderními technologiemi, pěkné triky a hororové prvky. Inspirace Vetřelcem je více než zřejmá především v závěru filmu.

plakát

Duhová kulička (1985) (TV film)

"Kdo se umí dívat může vidět i víly." Krásný film plný laskavosti, moudrosti a fantazie, kterou si člověk může zachovat po celý život. 🥰🙏🍀❤️