Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Dokumentární
  • Komedie
  • Pohádka
  • Krimi

Recenze (744)

plakát

Srdečně vás vítáme (2017) 

Já jsem se fakt skvěle bavila. 😁😅🤣🤭 První půlka byla ale vtipnější. Druhá půlka drsnější a plná napětí.

plakát

Simon Birch (1998) 

Rozkošný film ❤️🥰👌👍🙏

plakát

LOH 2020 Tokio: Zahajovací ceremoniál (2021) (TV pořad) 

Viděla jsem lepší ceremoniály. Tento odpovídal podivné době, ve které žijeme. OH by měly být apolitické, tečka!  Na druhou stranu, máme se od Japonců co učit: úcta ke stáří, postiženým, pokora, přesnost, profesionalita, pozitivní mindset.

plakát

Bože, ty seš hajzl (2020) 

Kvalitní scénář, výborné neotřelé dialogy ze života, žádné klišé.  Přirozený, inteligentní  film, kterých je dnes jako šafránu. A hlavně překvapivě především vzhledem k hlavnímu tématu vtipné a natočené s lehkostí a nadhledem. Nečekala jsem, že se u takového filmu budu chvílemi skvěle a od srdce bavit. V jednu chvíli jde film i do krimi a thrilleru. Užijete si i road movie. Určitě jsem se nenudila. Navíc je natočen podle skutečné události. A opět potvrzuje mou tezi, že nejlepší filmy bývají dle skutečnosti a knižních předloh. Troufnu si říci, že se mi líbil i o kapánek více než Hvězdy nám nepřály. Připravte si kapesníčky. 🙏❤️👍👌 P.S. Čtvrtá úroveň lásky is the best. A vvvvvoooooo tom to je! 😉

plakát

Cruella (2021) 

3,5* je to dobrý film, užila jsem si jej,  ale nevěřila jsem mu na 4*. Očekávala jsem více, něco tam za mě nefungovalo, ale neumím prostě přesně říci, co. Hodnotím celkový dojem. Asi nejspíš jsem Emmě, ač ji mám moc ráda, tu slečnu "Kruťákovou" úplně nevěřila a vyprávění příběhu také nebylo  zcela přesvědčivé. Dle mého fajn oddychovka, která neurazí, ale ani nenadchne.

plakát

Královny popu (2009) (koncert) 

Jsou to  královny popu! Nechápu ty komentáře zde. WTF?Pořad si vždy užiju. 🥰👏👍🙏

plakát

Housata (1979) 

"Pane doktore, já mám takovou delikatesní záležitost. " 🤣🙈🙉🙊

Reklama

Reklama