Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Dokumentární
  • Komedie
  • Pohádka
  • Krimi

Recenze (936)

plakát

Metanol (2018) (TV film) 

Po prvním díle 3*,  uvidím co druhý...

plakát

Život pro samouky (2023) 

Přirozené, milé, vtipné - dost jsem se nasmála, oddychové, fajn scénář a herecké výkony. Po skončení  filmu v člověku zůstane dobrá nálada a dobrý pocit, což není málo. 😉 Slušná 3* respektive 3,5*

plakát

Všechno, všude, najednou (2022) 

Čekala jsem mnohem více. Přišlo mi to takové psycho a trhlé. Líbily se mi však paralelní vesmíry. Začalo mě to bavit až od půlky, kdy se atmosféra uklidní a začne to dávat smysl. Přidávám ještě jednu hvězdu.

plakát

Buď chlap! (2023) odpad!

Slabý scénář = slabý film. A co tím chtěl jako básník říci? Nejspíš sám ani netuší. Absolutně nekonzistentní film. Takové výkřiky do tmy halabala pospojované, spíš trapné než vtipné. Jestli jsem se zasmála jednou, je to hodně.  Nechápu, jak na tohle může někdo dát peníze. Navíc ve filmu jsou evidentně blbosti např. funkční foťák poté, co se důkladně vypere v řece. Dávám jednu hvězdu za krásnou přírodu.  (Rozmyslela jsem si to, nedám ani jednu. Se raději podívám na nějaký dokument.) Naprosto souhlasím s komentářem playboxguest, adamulefa, dh22. Do kina bych na to nešla ani zadarmo, promarněný čas. Absolutně neuvěřitelná s*ačka. Přistihla jsem se, že v průběhu celého filmu jsem kroutila nevěřícně hlavou, co vše je možné. 😢☹️ To si opravdu myslíte, že český divák skousne všechno i takovéto utrpení????

plakát

Audrey (2020) 

Dokázala vzít svou bolest a proměnit ji v lásku. "Když jsem trpěla, později mi to pomohlo." "Když jsem milovala, tak bezpodmínečně."

plakát

Do pořádku! (2023) (pořad) 

Zajímavý a praktický pořad 🙏👍 Něco, co řeší asi každá domácnost. Pomáhá a motivuje mě doma třídit. 😉 Když opominu, že je to hlavně promo Offera, tak v poho.

plakát

WTF: Welmi Trapné Ftipy (2023) (pořad) 

Je to ujetý, ptákovina, občas drsné i přes čáru, ale mě to baví. A fakt se u toho báječně směju. Má to koule. 🤣😅🥳 Myslím, že se u natáčení herci dobře baví.

plakát

V létě ti řeknu, jak se mám (2022) 

Film má dost špatný amatérský zvuk! Trapný, nudný, občas hysterický, slabý scénář, dávám * za interiéry, vánoční dekorace a hudbu. Potěšil mě Plesl jako premiér. A to je z pozitiv vše! Ve filmu je spousta nováčků a je to sakra znát na kvalitě. Od půlky se malinko zlepšil a přidávám další *.