Slipknot: Day of the Gusano

Dokumentární / Hudební

USA, 2017, 90 min

Shawn Crahan

Záznam z epes rádes koncertu říznutej scénama ze zákulisí a soukromí mých milovaných,.. skvělý! Myslím, že Clown prostě chtěl poděkovat svým fanouškům a to se mu skrze plátno a k slzám dojatým metalistům (ať už plakali ti borci z ´Knotu nebo fanoušci a jéžiš a mě se chtělo taky) prostě povedlo..(8.10.2017)

Je to prostě dobrý, co si budeme povídat. Clown odvedl poctivou práci, která se odráží v energickým hudebním šílenství, který Slipknot představujou. Měl jsem tu možnost tuhle sebranku vidět několikrát naživo a je to prostě pecka, naposledy v Praze přesně s tímhle vystoupením (playlist malinko jinej). Každopádně tady zahráli i pecky, který se objevily kdysi na nějakým demu, dokonce nejsou ani na albech, takže o to je ten koncert cennější. Velký kapely by měly umět velkou show a přesně tohle jsme my diváci/fanoušci dostali.(31.12.2017)

Tento komentář bych začal tím, jak jsem se poprvé setkal se svou nejoblíbenější kapelou. Sledoval jsem svého oblíbeného streamera na webové stránce Twitch.cz a uviděl jsem jak někdo v chatu píše SlipKnot- ,,Psychosocial" nebo Slipknot - ,,The Devil in I" Hned jsem si otevřel novou kartu v prohlížeči. Přišel jsem na stránku jménem YouTube. Napsal jsem jméno první skladby, kterou jsem v tomto komentáři uvedl. Dal jsem jí to se mi líbí(A proč? Přece jsem ji neznal. No... dal jsem jí like, kvůli tomu že jsem si myslel že je to ,, pravý metal" a že budu ,,cool"!) Poté jsem vyhledanou druhou zmíněnou skladbu a udělal s ní samý proces. Odešel jsem za stránky. Této skupině jsem nevěnoval pozornost. Jednoho dne jsem si pustil,,jen tak" píseň The Devil in I... Nemohl jsem se jí nabažit.. Pouštěl jsem si jí dokola.. Začal jsem objevoval pro mě nové skladby a a během pár měsíců se stala mojí nejoblíbenější. Momentálně mám doma tří cédéčka: .5: The Gray Chapter, All Hope Is Gone a Voll. 3: The Subliminal Verses To by bylo pro úvod. A teď snímek. Pro mě jako zarytého fanouška naprostá BOMBA!! Tento film bych doporučil ... No.. to je problém. Ten komu vadí (jak tomu já říkám..) ,,špinavý" vokál neboli zkrátka řev, tak se mu film nebude líbit. Je ho ,,tam" dost. Ale pro fanoušky SlipKnot povinnost!!!!! Tak čau, Maggots!!! Dává 11/10!!!(26.12.2017)