poster

Gaga: Five Foot Two

Dokumentární / Životopisný / Hudební

USA, 2017, 100 min

Režie:

Chris Moukarbel

Kamera:

Chris Moukarbel

Producenti:

Chris Moukarbel, Lady Gaga
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • soukup_b
  ***

  Tohle byl pro mě rozhodně jeden z nejočekávanějších dokumentů roku a musím říct, že jsem čekala trochu víc. Film se hodně věnuje jejím zdravotním problémům a ukazuje tu "normální" stránku Lady Gaga, na kterou není veřejnost uvyklá. To oceňuji, zároveň to na mě ale často působí dost pateticky. Každopádně pokud tvorbu Lady Gaga sledujete, rozhodně doporučuju.(22.9.2017)

 • shaacul
  ****

  Není náhodou že "oficiální" a "známé" záběry šílených kostýmů a promenád před fanoušky jsou v tomto filmu nasnímané s pohledů paparazzi a je jich velmi málo. Mnohem víc se dokument zabývá reálnou ženou sedící ve svém apartmá a trpící bolestí nebo nejistotou jestli její další deska bude mít úspěch. Nejsilnější okamžik filmu je zachycený jen zvukově, ukazuje člověka, který je slavný a bohatý, ale večer když všichni co kolem ní celý den poskakují odejdou domů, přichází osamění. V náznacích vidíme, že za velké úspěchy a slávu platí problémy se svým zdravím a problémy v osobním životě. Gaga působí často teatrálně a není to žádný intelektuál, ale jako umělec je poctivá a ne instantní výrobek hudebních manažerů. Zajímavý dokument, který ukazuje ženu, která se skrývá za maskou a pseudonymem Gaga.(25.9.2017)

 • kaylin
  ****

  Mám Lady Gaga docela rád, její hudba, hlavně ty už trochu starší písně, jsou prostě dobré, i když mám pocit, že těmi posledními neoslnila. Aspoň mě nedokázala tak chytnout. Tenhle poměrně intimní dokument ji ale ukazuje jako normálního člověka, který je oddaný rodině, ale i umění, a to se mi na ní líbí, stejně jako na filmu to, že ji sleduje prostě furt.(23.3.2018)

 • Eldrick
  **

  Máme tu další důkaz, že "hvězdy" jsou jenom jeden velký mýtus. Pohled do soukromí šeredný 30letý transky s nevyrovnanou osobností, která vypadá ve skutečnosti v ksichtě jako 40letá transka a neumí si ani sama uvařit. Naštěstí umí zpívat a vystavovat holou prdel a vytahaný placatý cecky, jinak by byla na odstřel.(27.9.2017)

 • caffelina
  ****

  Gagu som nikdy nepočúvala , nepatrím k jej fanúšikom.. ale ako osoba ma zaujala. Rozhodne jej roky a zmena čo sa týka imidžu, aj po hudobnej stránke veľmi prospeli. Dokument je kvalitný, ukazuje jej ľudskú stránku , bolesti, psych.problémy, zaujímavé myšlienky...Páči sa mi jej bezprostrednosť ktorá je v dokumente prirodzená, nie ako bola predtým.. umelo vytvorená s úmyslom za každú cenu šokovať.(13.10.2017)

 • - Lady Gaga videla celý dokument po prvýkrát až na jeho celosvetovej premiére v Toronte. (Astonko)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace