Reklama

Reklama

Méďa a lumíci

(seriál)
  • Česko Grizzy a lumíci (festivalový název) (více)

Série(3) / Epizody(236)

Obsahy(1)

„Hodného“ medvěda trápí parta rozjívených hlodavců... Dům lesníka je jediným místem lidské civilizace uprostřed nezkrocené divočiny v rozsáhlé přírodní rezervaci v Kanadě. Když je lesník pryč, medvěd jménem Grizzy cítí, že lesníkův dům je jeho teritorium, vzhledem k tomu, že medvědi stojí na vrcholu potravního řetězce. Poté, co se Grizzy dostane dovnitř domu, využívá všech tamních moderních vymožeností, včetně pohodlné pohovky, klimatizace a plně vybavené kuchyně. Není však sám, protože v době jeho nepřítomnosti obývá rangerův dům také skupina malých tvorů zvaných lumíci. Protože Grizzy a lumíci nejsou natolik civilizovaní, aby spolu mohli žít v míru, nastává atmosféra šílenství, když se obě strany snaží navzájem přebít svými triky. (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

Sany33 

všechny recenze uživatele

Grizzly, ktorý je nasťahovaný v poľovníckom zrube si nevie poradiť s parazitmi v podobe drobných morčiat. Ja odsudzujem podobné veci k zániku ale môj 5 ročný syn si to neskutočne ide a páči sa mu to a teda ako sa hovorí "účel svätí prostriedky".75% ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Hodnotím podľa intenzity smiechu najmladšieho synovca, takže priemer. Grafika pekná príbehy pravdepodobne priemerné... ()

Reklama

Galerie (602)

Reklama

Reklama