Dolunay = fullmoon.Seriál, který má 26 dílů, ale naše televize Prima Love z jednoho dílu udělala 3, takže návaznost občas trošku mimo a nebo naopak pokračování, jak kdyby byla jen reklama. Trochu nechápu proč, když stejně dávají 2 díly denně. První díl jsem viděla náhodou a od té doby netrpělivě čekám na další (no jasně, že švindluju a na youtube koukám dopředu :D). Hlavní představitel je velmi charizmatický a ten jeho klidný, zamyšlený ledový pohled je sexy... Proč u nás neprodávají kebab takovýhle turci? :D Ok. Nazli je trochu trhlá, ale na Fatos nemá, to je blázen. Demet ani Asuman mi ze začátku sympatické nebyly, ale s postupem seriálu dostávají prostor a divák si je oblíbí. Spousta situací je ve stylu proboha proč už to sakra neřekne a tak jen divák čeká a čeká. Ale Can Yaman to čekání velmi zpříjemňuje a musím dát 5 hvězd. Mě to baví a netěším se až to skončí. Ze začátku se to tváří trochu jako telenovela, ale čím více postupuje příběh a mafiánské taktiky Hakana, tak seriál dostává i trochu jiný nádech.(5.12.2018)

Kdyby mi nekdo jeste pred mesicemrekl, ze budu koukat na turecky serial a jeste ke vsemu se mi bude libit, tak si jen a pouze poklepu na celo. Jenze ono se to stalo! A ja se do nej zamilovala. Teda hlavne do Cane. Ale i zbytek osazenstva je velmi prijemny a serial je hodne navykovy. Tak moc ze jej sjizdim i na youtube. Abych vedela jak to dopadne. A taky dokoukavam dily, co jsem nevidela.(14.12.2018)

Dolunay aka Příchuť lásky je romantický hit Turecka roku 2017. Příběh je zajímavý, herci jsou obsazeni více než dobře. Pokud potřebujete oddychovku a trochu romantiky, tak je tohle přímo pro vás. Osobně bych doporučovala zkouknot v originále s anglickými titulky, ale pokud dáváte přednost dabingu... :)(24.11.2018)

Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou, a jsem za to ráda. Je to spíše taková romantická oddechovka, ale s kriminální zápletkou, která tomu dává ty správné chvíle napětí. Postavy jsou vybrány skvěle, takže jsem dokázala vydržet i maraton tohoto seriálu. PS: SLEDUJTE SERIÁL V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ, JE TO MINIMÁLNĚ O HVĚZDU LEPŠÍ ;)(22.10.2018)

Nikdy by mě nenapadlo, že mě zaujme Turecký seriál... ale je opravdu povedený. Je tam málo postav a tak je pro ně i příběhy dost místa. Jen mě občas docela štve, jak se tam některé věci vlečou a zamotává se do do všelijakých lží. Zatím jsem zhruba ve čtvrtině, ale zajímá mě, co bude dál. Can Yaman je prostě kus, dobře se na něj kouká. ;)(27.10.2019)