Reklama

Reklama

Epizody(26)

Obsahy(1)

Ferit je bohatý, úspěšný businessman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Nazli je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska... (TV Prima)

Videa (26)

TV spot

Recenze (14)

BaruM 

všechny recenze uživatele

Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou, a jsem za to ráda. Je to spíše taková romantická oddechovka, ale s kriminální zápletkou, která tomu dává ty správné chvíle napětí. Postavy jsou vybrány skvěle, takže jsem dokázala vydržet i maraton tohoto seriálu. PS: SLEDUJTE SERIÁL V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ, JE TO MINIMÁLNĚ O HVĚZDU LEPŠÍ ;) ()

misa_laska 

všechny recenze uživatele

4,5 hvězd z 5 Dolunay = fullmoon.Seriál, který má 26 dílů, ale naše televize Prima Love z jednoho dílu udělala 3, takže návaznost občas trošku mimo a nebo naopak pokračování, jak kdyby byla jen reklama. Trochu nechápu proč, když stejně dávají 2 díly denně. První díl jsem viděla náhodou a od té doby netrpělivě čekám na další (no jasně, že švindluju a na youtube koukám dopředu :D). Hlavní představitel je velmi charizmatický a ten jeho klidný, zamyšlený ledový pohled je sexy... Proč u nás neprodávají kebab takovýhle turci? :D Ok. Nazli je trochu trhlá a úplně, že bych ji měla v seriálu jako ženskou postavu nejraději, tak to bohužel ne. Demet ani Asuman mi ze začátku sympatické nebyly, ale s postupem seriálu dostávají prostor a divák si je oblíbí. Spousta situací je ve stylu proboha proč už to sakra neřekne a tak jen divák čeká a čeká. Ale Can Yaman to čekání velmi zpříjemňuje a musím dát 4 hvězdy. Mě to baví a netěším se až to skončí. Ze začátku se to tváří trochu jako telenovela - tak hlavní hrdinové prostor pro lásku moc nemají. Sice se milují, ale skoro celý seriál jsou od sebe. Čím více postupuje příběh a mafiánské taktiky Hakana, tak seriál dostává i trochu jiný kriminální nádech a diváka čekají soudy, obvinění, vydírání, zastrašování a vražda. Samozřejmě konec dobrý, všechno dobré. Viděno již 2x ()

Reklama

marrjaana 

všechny recenze uživatele

Kdyby mi nekdo jeste pred mesicemrekl, ze budu koukat na turecky serial a jeste ke vsemu se mi bude libit, tak si jen a pouze poklepu na celo. Jenze ono se to stalo! A ja se do nej zamilovala. Teda hlavne do Cane. Ale i zbytek osazenstva je velmi prijemny a serial je hodne navykovy. Tak moc ze jej sjizdim i na youtube. Abych vedela jak to dopadne. A taky dokoukavam dily, co jsem nevidela. ()

Domca94 

všechny recenze uživatele

Dolunay aka Příchuť lásky je romantický hit Turecka roku 2017. Příběh je zajímavý, herci jsou obsazeni více než dobře. Pokud potřebujete oddychovku a trochu romantiky, tak je tohle přímo pro vás. Osobně bych doporučovala zkouknot v originále s anglickými titulky, ale pokud dáváte přednost dabingu... :) ()

PandyRosalez 

všechny recenze uživatele

Nikdy by mě nenapadlo, že mě zaujme Turecký seriál... ale je opravdu povedený. Je tam málo postav a tak je pro ně i příběhy dost místa. Jen mě občas docela štve, jak se tam některé věci vlečou a zamotává se do do všelijakých lží. Zatím jsem zhruba ve čtvrtině, ale zajímá mě, co bude dál. Can Yaman je prostě kus, dobře se na něj kouká. ;) ()

Galerie (66)

Reklama

Reklama