• BaruM
  ****

  Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou, a jsem za to ráda. Je to spíše taková romantická oddechovka, ale s kriminální zápletkou, která tomu dává ty správné chvíle napětí. Postavy jsou vybrány skvěle, takže jsem dokázala vydržet i maraton tohoto seriálu. PS: SLEDUJTE SERIÁL V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ, JE TO MINIMÁLNĚ O HVĚZDU LEPŠÍ ;)(22.10.2018)

 • misa_laska
  *****

  Dolunay = fullmoon.Seriál, který má 26 dílů, ale naše televize Prima Love z jednoho dílu udělala 3, takže návaznost občas trošku mimo a nebo naopak pokračování jak kdyby byla jen reklama. Trochu nechápu proč, když stejně 2 díly denně. První díl jsem viděla náhodou a od té doby netrpělivě čekám na další (no jasně, že švindluju a na youtube koukám dopředu :D). Hlavní představitel je velmi charizmatický a ten jeho klidný, zamyšlený ledový pohled... Proč u nás neprodávají kebab takovýhle turci? :D Ok. Nazli občas přehrává. Ale dá se to vydržet a v podstatě mi to v celku nevadí. Trochu to natahují a spousta situací je ve stylu proboha proč už to sakra neřekne a tak jen divák čeká a čeká. Ale Can Yaman to čekání velmi zpříjemňuje a musím dát 5 hvězd. Mě to baví a netěším se až to skončí.(5.12.2018)

 • avalonek
  ****

  Je to tak blbý,až je to dobrý a nemůžu na to nečumět.A hlavní hrdina je fakt kus..Takže asi tak..(22.11.2018)

 • Domca94
  ****

  Dolunay aka Příchuť lásky je romantický hit Turecka roku 2017. Příběh je zajímavý, herci jsou obsazeni více než dobře. Pokud potřebujete oddychovku a trochu romantiky, tak je tohle přímo pro vás. Osobně bych doporučovala zkouknot v originále s anglickými titulky, ale pokud dáváte přednost dabingu... :)(24.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace