Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou, a jsem za to ráda. Je to spíše taková romantická oddechovka, ale s kriminální zápletkou, která tomu dává ty správné chvíle napětí. Postavy jsou vybrány skvěle, takže jsem dokázala vydržet i maraton tohoto seriálu. PS: SLEDUJTE SERIÁL V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ, JE TO MINIMÁLNĚ O HVĚZDU LEPŠÍ ;)(22.10.2018)

Dolunay = fullmoon.Seriál, který má 26 dílů, ale naše televize Prima Love z jednoho dílu udělala 3, takže návaznost občas trošku mimo a nebo naopak pokračování jak kdyby byla jen reklama. Trochu nechápu proč, když stejně 2 díly denně. První díl jsem viděla náhodou a od té doby netrpělivě čekám na další (no jasně, že švindluju a na youtube koukám dopředu :D). Hlavní představitel je velmi charizmatický a ten jeho klidný, zamyšlený ledový pohled... Proč u nás neprodávají kebab takovýhle turci? :D Ok. Nazli občas přehrává. Ale dá se to vydržet a v podstatě mi to v celku nevadí. Trochu to natahují a spousta situací je ve stylu proboha proč už to sakra neřekne a tak jen divák čeká a čeká. Ale Can Yaman to čekání velmi zpříjemňuje a musím dát 5 hvězd. Mě to baví a netěším se až to skončí.(5.12.2018)

Je to tak blbý,až je to dobrý a nemůžu na to nečumět.A hlavní hrdina je fakt kus..Takže asi tak..(22.11.2018)

Dolunay aka Příchuť lásky je romantický hit Turecka roku 2017. Příběh je zajímavý, herci jsou obsazeni více než dobře. Pokud potřebujete oddychovku a trochu romantiky, tak je tohle přímo pro vás. Osobně bych doporučovala zkouknot v originále s anglickými titulky, ale pokud dáváte přednost dabingu... :)(24.11.2018)