honajz2

Meh. Tak za prvé, dobrodružný tenhle film vůbec není, on se vlastně skoro ani nehne z místa. Za druhé, plakát tady neskutečně klame, protože on vypadá, jako by tu byli ti klasický šedí mimozemšťané, ale je to úplně jinak - místo toho tady je SPOILER tady nějaký yetti nebo sasquatch KONEC SPOILERU a to mě přivádí k bodu číslo 3 - je to snad ta nejlevnější sci-fi, jakou jsem kdy viděl. I ty found footage hokusy pokusy, ve kterých se jenom křičí, pobíhá a skoro nic v nich není vidět ukazují víc, než tenhle film. Tady se dvakrát mihne cosi hnědého a jednou to je asi chlupaté a po druhé to vypadá jako někdo, kdo má na sobě kabát složený z hnědých hadrů. Ani s nějakou animací si tu nikdo nedal práci, když přiletí vesmírná loď, tak je to poznat tak, že na trávníku je postupně vidět velký temný stín, ale ta loď tu vidět vůbec není. Přitom ten příběh by tolik za prd nestál - je to o usmiřování jedné rodiny (otec+dcera), která je pohádaná od doby, co umřela matka a oni mezitím zjistí, že ji zabilo něco z jiného vesmíru. Jo, zní to přehnaně, ale ono by to do sebe i mohlo zapadnout, chopit se toho někdo schopný. Tady to je hlavně strašně nedomyšlené. A taky je to jako celek docela nudné, byť herci se snaží (zase profesionální herecké výkony nečekejte). Shánět a dívat se na tenhle film je podle mě ale celkem ztráta času. 2* ()