Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017, 40 min

Jaromír Soukup

Kauzy pana Soukupa jsou velice zajímavé a hlavně velice závažné, pouze nechápu, když má vše tak dokonale zpracované, proč nepodá trestní oznámení ke stíhání těchto zločinců ??? Že by to bylo vše domluvené a dělal ji tímto reklamu, kterou využijí po svém, pro nás neznámým způsobem ??? Myslím, že ta pravá náplň tohoto pořadu je nasrat lidi a potom se společně s gaunery bavit u šampáňa.(10.9.2018)

• Poryv

Hodnotit Kauzy Jaromíra Soukupa je totéž, jako hodnotit jeho Arénu, Duel či Instinkty. Ony pořady, jejichž názvy jsou inspirovány koníčkem pana ředitele, boxem, totiž vznikly především pro bezbřehou prezentaci muže, který pozbyl sebekontroly a vymkl se sám sobě z rukou. Jeho verbální i gestikulační umění dává profesionální žurnalistice jeden direkt za druhým a s každým novým a novým pořadem, a bude jich jistě víc než dílů seriálu Doktorka Kellerová, se nezadržitelně blíží k finálnímu K.O., kterému zatleská nejeden Pitomio obecný.(17.12.2017)

• Karlos80

Soukup je jen další nastrčený panáca (z řad řízené opozice) kdy plní zakázku těch sil (řekneme vyšší moci), které nad nim drží ochrannou ruku. Jinak by si nikdy nemohl dovolit to, co si dovoluje. Tady vůbec nejde o soupeření mezi ČT a TV Barrandov. Jde o boj mezi židy! A jak jsem k těmto závěrům došel? Po shlédnutí pár jeho vystoupení musím konstatovat, že všechny jeho debaty jsou čistě účelové …tedy povrchní. On nikdy neimprovizuje. Soukup jede vždy podle not, které mu byly připraveny předem.(8.12.2018)

• Mejdzula

No hele, asi takhle. Sdělte někdo prosím mojí babičce, že to, že nějaký muž vystupuje v televizi a sděluje jejím prostřednictvím velké množství informací (pochybného charakteru), ještě nemusí nutně znamenat, že se tímto procesem stává jediným uznávaným zdrojem pravdy a že i on sám si nemůže přetvářet pravdu k obrazu svému. Vysvětlení ve stylu "Věřte mi, říkám vám pravdu, protože vám říkám pravdu" mi nepřipadá dostatečné. A někdo jí prosím taky vysvětlete, že kultivovaný jazykový přednes vhodný pro prezentaci v médiích vypadá poněkud jinak. Já jsem tyto záležitosti zkoušel s babičkou vykomunikovat, bohužel jsem v tomto snažení nebyl úspěšný. Ale rád ji samozřejmě mám, o tom žádná.(8.3.2018)

• Potjoc

Já se snažím poslední téměř dva roky nesledovat diskuze na internetu a alternativní média, které jsou mnohdy extrémistické, fašistické, komunistické až někdy islamistické (na netu někteří schvalují terorismus i proti nám všem, natož proti zločincům a ženám, či schvalují kriminalitu migrantů, že to je protest proti "zkažené Evropě"), a oni se už rozšířili i na TV, v novinách, ve schránkách (i v mé schránce!!!), či ve vládě, kde to sleduje statisíce lidí! To špinění celého systému a vůbec kritika české pro-systémové vlády mě uráží, protože stát teď nyní aspoň pomáhá mému příbuznému. A ještě navíc toleruje podobné skandály u Babiše! Dobrá, mně by také Babiš nevadil. Je prosystémový, liberální, takže bych mu mohl také tolerovat skandály, stejně jak to dělám u ostatních předešlých politiků (ne dvojí metr jako u přívrženců Babiše). Ale to, co řekl o koncentrácích, že si zaslouží všechny nepracující!!! Tím slovníkově nezahrnul jen Romy, jak to dělají ostatní (už tak by mi to vadilo), on tím zahrnul vlastně teoreticky i veškeré stigmatizované duševně nemocné a autisty, kteří by chtěli pracovat, a také rodiny, co se starají o nemocné dítě. Tímhle mě úplně nadmýchl jak málokdo jiný a od té doby na něj strašně nadávám absolutně každý den už rok a půl.(29.11.2018)