Objektívne naozaj slabšie ako jednotka, predsa už len to "kúzlo" vyprchalo, ale rodinka je natoľko bláznivá, že to stále bolo fajn. Zároveň vtípky na adresu xy známych osobností, dalo sa.(31.12.2019)

• Michalechal

To snad ani s jedničkou nejde srovnat ... spíš trapný než vtipný. Jediná super opět babča, co se změnila v Ivanu Trumpovou :D A závěrečnej "happy song".(5.2.2020)

• Martin741

Pozrel som to len kvoli starsej Anne Mazzamauro, ktoru si pamatam z filmov od Huga Fantozziho. Samotna Mazzamauro sa tu len tak mihne, tvorcovia tvorili uz humor nasilu. Smiat sa ani nebolo na com, necudujem sa, ze Mazzamauro po tomto filme uz netoci : 20 %(18.8.2020)

• tom88

Kvalita druhého dielu klesla rapídne dolu. Varí sa tu z vody a ťaží sa na akej takej popularite prvého dielu. Menej vtipu a nudnejší dej, ale stále sa na to dá pozerať a pre veľmi nenáročného diváka to môže byť fajn oddychovka. 45%(28.7.2019)

Jsme zpět i po druhé a tentokrát bych řekl že tvůrci totálně nevěděli jak pokračovaní natočit. Sranda sice byla ale slabá, tahle uřvaná rodina se až moc snažila, rozhodně bych to trojky nešel, škoda slabý ale mohlo to být i horší.(21.12.2019)