Černí démoni

• Itálie Demoni 3 (více)

Pomsta oživlých mrtvol. Tři mladí američané jsou při cestě Brazílií svědky fascinujícího rituálu černé magie. Jeden z nich vyvolá zlé démony a mrtví začnou ožívat... (Davay Home Video)

helraiser

S demons 1,2 to nemá absolutně nic společného jak by název mohl napovídat, ale kvůli tomu na to nebudu házet špínu. Jedná se o průměrnou podívanou o černé magii typu woodoo a podobně a o šesti černošských zombií kteří díky kouzlu vstali ze svých hrobů a začli si hledat oběti. Místy to má docela slušnou atmosféru a přijemné gore scénky takže není důvod to kdovíjak odsuzovat a špinit. Mě se to docela líbilo, samozřejmě, že to mohlo bejt lepší, ale výsledek je uspokojící. ()

Carnosaurus

velké zklamání.... Každý náznak napětí utne Umberto v tom nejlepším a místo toho nám servíruje trapné dialogy a blbé postavy, které strkají samy hlavu na špalek. Což o to, u podobných snímků je to zvykem, ale tady je to dovedeno do extrému. Je to celé takové těžkopádné a nemá to koule. Z celého snímku můžu zmínit jen jednu scénu, která hraničila s genialitou a dokonce jsem se u ní i bál, ale to je na celovečerní film hodně málo. Je zde spousta slibných náznaků, které jsou okamžitě pohřbeny pod nánosy nudy a nechtěné komičnosti. ()

zurivymlok odpad!

Jo, to si pamatuju. Viděl jsem to, když mi bylo tak dvanáct třináct a už tehdy jsem to považoval za naprostou koninu. Jediné, co mi ve vzpomínkách do nynějška zůstalo, je to chřestění řetězů. :) Umberto Lenzi je asi hodně zvláštní člověk. ()

headhot

Trosku nechapu, ze se to nazyva alternativne Demoni 3, kdyz Demoni 3: The Ogre existuji,ale v dobe piratskych vhs v tom trosku bordel. Vlastne by se tento film mel jmenovat Black Zombies, protoze s puvodnimi demony to ne vubec nic spolecneho. Gore efekty jsou tu o nicem, maximalne 2 x zopakovane vytahovani oka a rana do hlavy sekyrou, nechapu dve stejne vrazdy,asi dosla inspirace. Velice mi udelala radost myslenka utect ze sidla (konecne rozumne reseni v italskych filmech), ale po mensi udalosti, jasna myslenka vratit se do sidla, tam nam bude lip,hruza:D Na csfd jsou i horsi filmy,tohle je proste stara italska trash klasika, tak 40% ()

Zupan_

Partička sa vyberie do Brazílie kde sa jeden z nich zapletie zo do nejakých voodoo rituálov čiernej komunity zo slumov. Čo bude mat za následok povstanie šiestich čiernych zombíkov ktory chcú pomstiť za otroctvo zabitím šiestich belochov na ich ceste. My sledujeme grupu prezivších ako sa snažia uniknúť. Námet samotný spolu s výberavým slovníkom postav keby višiel dnes tak už by horeli mestá. ()