Madam Web (2024)

Plactka ginu s tonicem a trochu radka a film byl hodně friendly, bavil jsem se ve vlaku. Rychle cesta utekla.

Assassin’s Creed (2016)

Cekal jsem, ze se jedna opet o spatnou adaptaci hry,ale ve vysledku se jednalo o super jizdu. Ubisoft se rozhodl natocit film dle prvniho dilu,ktery umistil nakonec do Spanelska. Vse je vysvetleno,takze i pritelkyne pochopila o co jde. Jedina rusiva vec bylo pri soubojich mixovani soucastnosti a minulosti. Samozrejme to melo smysl pro nehrace. Jinak zrod hrdiny se povedl na vybornou az mne busilo srdce a snad si film vydela na druhy dil,ktery by mohl byt z 90% v minulosti.

Tyran (2014) (seriál)

Tyrant je serial,ktery nam v teto dobe vysvetluje, proc k nam prichazeji uprchlici a nechteji bojovat za svoji zem. Je to velice zajimave politicke drama,ktere hodne bere z udalosti syrie atd. Dve serie rovna se dva dny,protoze nelze po cele dve serie vydechnout,jenom to cekani na dalsi je otresne.

Scary Movie 5 (2013)

tak jsem se ozral a poradne se bavil. Proste paradni jizda a psi sen patri mezi top joke:D

V zajetí démonů (2013)

Casto hororum nedavam za plny pocet,ale po nekolika letech jsem mel takovy ten divny pocit, sklicuji az mrazivy. Proste prvnich 30 minut jsem se bal,pak uz to byla pohoda. Strach z neznama na zacatku je asi to nejlepsi z celeho filmu, pak uz je to jen adrenalinovy zazitek.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Po prvnim dile jsem to chtel prestat sledovat,ale rikal jsem si,ze zkusim druhy dil a ono se z toho vyklubalo velice prijemne prekvapeni roku 2013. Svym zpusobem mi to pripomina Sherlocka:) Uvidime,jak se serial bude dale vyvijet,zatim je to pekne tajemne a zamotane.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Po prvnim dilu jsem uvazoval,ze tento serial vzdam. Hrdinove naprosto nesympaticky. Presto jsem to nevzdal, aby jsem kralovsky odmenen asi nejlepsi serial za poslednich 5 pet let. 1.season 80% 2. season 90% 3. season 90% a 4. season 100% Pata rada dodivana a konec naprosto nezklamal. Velice dustojne rozlouceni 5.season 90% (finale 100%)

Kravaťáci (2011) (seriál)

Konecne serial, ktery naprosto zeru. Zkouknul jsem obe serie a pustil si je znova. Co vic na to rict;)

Sinister (2012)

Tento horror si urcite zaslouzi pet hvezdicek, je tak depresivni a temny,ze mne chvili vylozene vadil. Uz dlouho se mi nestalo,abych se tesil na kazdou scenu,kdy nebude noc. Tento film,je plny lekacek,ale jedna byla az trochu nejak moc, kdyz ta mrtva holcicka prisla k jeho obliceji a divali se z oci do oci, skoro mne to pripomnela jednu lekacku http://www.csfd.cz/film/169681-janghwa-hongryeon/ neco pod stolem. No urcite se na tento film jeste jednou podivam,ale uz to nebude ono jako v kine.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Tak pri sledovani 4. serie uz vaham,jestli nahodou se nemam prestat divat. Elena uz mne vylozene sere a uz se tam pridavaji nesmysly. Treti serie byla spatna,ale jeste se dala. Ve 4.serie je vsechno spatne, uz je to asi zamerene pouze pro 15- bohuzel. 1 a 2 serie stoji za podivani a treti z nutnosti a nejlepe skoncit. Puvodne 4*,ted uz jen 3*