Tamborine (TV film)

Bo Burnham

Chris Rock

Chris Rock

Michael Schultz

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

Nie je to výbušný typ stand-upu, no zabaví rozhodne. Chris Rock tradične podáva svoje vtipné múdrosti, v časti o rozvode sa dokonca rozhovorí osobnejšie, čím špeciál ešte naberie na kvalite. Okrem iného sa na to strašne dobre pozerá - je to perfektne štýlovo osvetlené a kamera je tiež výborná.(25.7.2018)

Musím říct, že víc než humor, který Chris Rock prezentuje, se mi líbilo, jak se zabýval tématy, která sama o sobě vtipná nejsou. A přesto se lidé smáli. Chápali vůbec, o čem se mluví? Trochu mi vadilo, jak Chris neustále opakoval věty a byl příšerně sprostý a lidé se smáli tomu, ale pořád jsem tam cítil, že ví, o čem mluví, a že nechce jen bavit. Ale myslím, že diváci v sále se asi jen bavili.(10.3.2018)

Tuhle show jsem videla nazivo v O2 v Londyne a bavilo me to i na podruhe na Netfixu. Chris Rock je uzasnej komik ocenovanej vsude ve svete, ale v Cechach se asi lidem nelibi, ze neni bilej? A proto spatny ohodnoceni? Dokonce i tady v komentarich maji lidi problem s tim, ze rika PRAVDU o bilych lidech. Ano, bily policajti strilej cernochy v Americe a on o tom mluvi a belosi o tom nechtej ani slyset a delat, ze to neni pravda a vlastne se o tom vubec nemusime bavit, ze? Meli byste si priznat svoje white privilege a prestat predstirat, ze na svete neni rasismus. To, ze se vas tyhle temata podle vas netykaji je samo o sobe bily privilegium.(21.3.2018)

• P1tr

O standup vystoupeních Chrise Rocka jsem toho slyšel mnoho a byla to vesměs obrovská pozitiva, proto jsem se na jeho nejnovější komediální kousek celkem těšil. Výsledek mě ale rozhodně nepotěšil. Rock sází ve velkém na rasová témata, což samo o sobě nevadí, ovšem způsob, jakým o nich mluví není příliš objevný a jeho přístup působí nepromyšleně, kdy z nastolených témat nevymačkává maximum a působí, jako by o nich mluvil spíše proto, že se to tak nějak čeká a ne proto, že by k tomu měl příliš co říci. Najde se pár vtipných momentů, ale často Tamborine sklouzává do vážné polohy, kdy se Rock vyzpovídává ze svých osobních hříchů, což je sice hezké, že se snaží divákům přiblížit, ovšem já od komediálních speciálů očekávám kvalitní humor a ne psychiatrickou poradnu. Tamborine je tak nepovedeným návratem na prkna, který spíše nudí, než by bavil.(4.3.2018)

Dobře. Chápu, je to v Brooklynu, je tam hodně lidí s černou barvou pleti, ale přece jenom je to něco, co se bude dávat na Netflix. Tak proč tam během prvních 20 minut mluví o tom, jak jsou bílí strašně špatní a že střílí černochy? Myslel jsem, že to vypnu, jak nudné to bylo. Naštěstí se pak přejde k jiným tématům a začne to být mnohem lepší. Ale ta pachuť po špatném začátku je tam pořád.(16.2.2018)

• baclajean

Chris Brown hovorí hlúposti o hlúpostiach. Hovorí to a dokáže pri tom všetkom držať jeden typ úsmevu, líca ho po tej hodine určite poriadne boleli. A asi len americké publikum sa dokáže kompletne baviť na témach typu rozvod, náboženstvo čo manželská nevera, kde humorom jemu vlastným Chris dehonestuje ako mužov, tak aj ženy. 99% publika sú Afroameričania, takže nikomu neprekáža, že každé piate slovo je vulgarizmus. A keď nastane trápne ticho, zopakuje svoju poslednú vetu dvakrát, trikrát, zároveň už však danú vetu nehovorí, už ju vrieska. Zopár zviersknutí dokola tej istej vety a diváci sa konečne začnú smiať, možno preto, aby sa Rock necítil trápne. Veď sa to predsa natáča. Celkom som sa tešil, no po piatich minútach som sa chytal za hlavu a s pribúdajúcimi minútami stupňoval túžbu vypnúť to. Nakoniec som to na dvakrát dopozeral. Zázrak.(16.5.2018)