poster

10x10

Thriller

Velká Británie, 2018, 87 min

Režie:

Suzi Ewing

Scénář:

Noel Clarke

Kamera:

Aaron Reid

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Sharon Long
(další profese)
 • kaylin
  ***

  Není to nic objevného, ale na tom malém prostoru se rozehrála docela dobrá hra, která mohla skončit možná trochu rychleji, ale i tak mi to soupeření mezi uvězněnou a věznitelem, kdy si nejste jistí, kdo je vlastně hajzl, docela sedělo. Skvěle vybraní herci, kdy oba v sobě mají něco ambivalentního, což bylo pro role potřeba.(4.4.2018)

 • Morholt
  **

  Luke Evans po chvilce sledování unese Kelly Reilly, zavře jí do vypolstrované cely a začne výslechem, který má odhalit důvody jeho počínání. Žádná hitparáda. Co se herců týče, tak tam jsem neměl problém, ale jak už to tak bývá, když chybí invence, nastupuje debilní chování postav a tady ho bylo vrchovatě. A přitom je to docela škoda, protože příběh je načrtnut celkem slušně a ta hra na to, kdo je tady vlastně záporák, mohla být zábavná. Ale bohužel. 35%(14.4.2018)

 • *CARNIFEX*
  **

  "Two" man show low budget pre nenáročných, ktorý za 86 minút ponúka menej, ako "AAA" auto sľúbi. Niekoho to možno nadchne, niekto bude možno spokojný, no Ja ako obvykle, rád ohundrem čokoľvek, čo nedokáže nijak mimoriadne zaujať. A toto je presne ten prípad ..(19.3.2018)

 • grizly007
  **

  Zrzenka si od Eden Lake udržela bojovou náladu a "profesionálního" únosce drtí jak v MMA.(19.8.2018)

 • SilentMemory
  *

  Mňa to vôbec nenadchlo a nebavilo, skrátka to nefungovalo. Začiatok bol desivý ako je možné uprostred dňa také vykonať. Tento film poukazuje na ľudskú tendenciu nastolenia spravodlivosti. Niekomu je ublížené, ten človek túži po zadosťučinení no neuvedomuje si, že tak sa stáva samotným prototypom človeka ktorý ubližoval jemu v domnienke, že koná správne a tak sa vytvára kolobeh pomsty. Mohli zapracovať na nejakom kreatívnom napätom scenári, nebavil ma priebeh a ani sa nedostavil nejaký wau efekt pri rozuzlení.(15.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace