Reklama

Reklama

The Most Beautiful Day

Trailer

Obsahy(1)

V postapokalyptickom prostredí sa mladý muž počas víchrice dostane do podzemného krytu. Dvere sa však za ním zabuchnú a on v kryte uviazne. Kryt je akousi sieťou tunelov, v ktorej čoskoro započuje strach naháňajúce kvílenie. Vyzbrojený lukom, šípom a baterkou sa vydá po stopách kvílenia, až príde k uzavretým dverám, spoza ktorých škrekot vychádza. Nenachádza odvahu dvere otvoriť, po pár dňoch však v kryte nájde mŕtveho muža a jeho zápisky. S hrôzou zisťuje, že dvere, za ktorými sa nachádza pôvodca onoho kvílenia, sú jediným možným východom z krytu... (baclajean)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

robfi odpad!

všechny recenze uživatele

Estonci točí "filmy" na urovni béčkové němé grotesky roku 1930. Příšera chrchlá vě tmě a vrchol akce je hodit světlici do prázdné chodby. Bravo Estonci, jen více dalších veleděl..... P.S. ultimativně nesympatická hlavní postava s lukem... prototyp ekoslizáka, který nejdřív zahodí sekyrku a polní láhev, aby potom vláčel holítko Gillete Mach 2104 . Kdyby ho to aspoň na konci filmu sežralo ... ale to by se přešvihl asi rozpočet.. Odpad mimo jiné za otřesný scénář, otřesný herecký výkon a otřesnou výpravu. A taky za otřesné podsvícené filtry v jakože plynové masce... ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Brilantně vystavěná atmosféra spolu a tíživými reáliemi bunkru způsobuje frustraci nad tím, že má tento počin jenom 29 minut. Tohle se vážně povedlo! ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama