Letom Svetom (E02) (epizoda)

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2019, 46 min

Tomáš Jančo

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• tron

Nie, zatiaľ to nefunguje, no ako fanúšik bizarného humoru by som ešte úplne flintu do žita nehádzal. Čo nechápem sú tri veci. Prvá: zaznie slávna pesnička, ktorá to nakopne... a po pár sekundách skončí. Akože nevravím, že tam má hrať 20 minút, ale ustrihnúť ju v najlepšom čo-to vypovedá o (ne)profesionalite tvorcov (a o tom, že nechcú dať divákovi to, čo divák chce). Druhá: niektoré postavy sa smejú vtipom, čo by podľa mňa v komédii byť nemalo; postavy by mali zachovať vážnu tvár, vtedy pointa vtipu vynikne najlepšie. Tretia: kasting je na niektorých miestach výslovne strašný (Daniela Švecová, Karol Čálik, Peter Kadlečík). Čo ma naopak prekvapivo dosť baví sú absurdné, úžasne samoúčelné akčné vsuvky 73-ročného Emila Horvátha. Palce hore aj za Jána Koleníka (ktorého inak ako herca nemusím) a Dominiku Morávkovú-Zeleníkovú.(15.1.2019)

• Budisovie

Načo sa takéto pixoviny aj točia?(15.1.2019)

• mira007

Začínám si zvykat a tentokrát by se i našlo něco opravdu vtipného, určitě zlepšení oproti prvnímu dílu. Nastoupila zrzka Janka Kvantiková , muzika dobrá, ale jak píše Tron useknutá dřív než si jako divák začnu podupávat.(17.3.2019)