Kevin Smith: Silent But Deadly (TV film)

Komedie

USA, 2018

Kevin Smith

Kevin Smith

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Smith toho v ultrazlatý době internetu plodí víc než může běžný smrtelník stíhat poslouchat a sledovat, přesto si ho sem tam moc rád pouštím - málokdo se tak rád poslouchá a je ukecanější, přitom ale vtipný zároveň. "Infarktový" stand-up přináší další intimní detaily z manželství, storky o $60000 TV, nakupování trenek pro tlustý, hulení na balkoně a donášce burgerů z A&W. A přes pocit, že dobrou půlku z toho už jsem slyšel předtím, plus ten nezanedbatelný fakt, že jeho filmy momentálně těžce suckují, mám Kevina rád a bylo by dost smutný o něj přijít.(13.5.2018)

Klasickej Kevin se svymi klasickymi tematy: huleni, huleni, Batman, hubnuti, rodina a to vse podane fakt vtipne.(18.5.2018)

Kev a jeho klasicke zvaneni, berte nebo nechte byt. Me to za ty roky omrzet nestihlo.(24.5.2018)

• kolly13

Smith sám upřímně říká, že ho žena poslouchá jen trošku z donucení a historky to jsou maximálně k pivnímu posezení. A ještě bych pochopil zájem o procvičení angličtiny, ale na stage to prostě nemá.(13.2.2019)

Thank you, Kev.(12.5.2018)