This Ain't Game of Thrones XXX

Pornografický
USA, 2014, 123 min

dr.horrible

Odpudiví, starí, silikónoví herci. Možno s výnimkou Khaleesi. Ak ale porno sledujete, aby ste sa zasmiali, tak to potom jo. “No one loves you, Sansa!” ()

PeterJon

Wildling dievča v scéne s Jon Snowom má nalakované nechty na červeno, lol. Brienne of Tarth je zobrazená ako retardovaná - dejovo ubohé a neprofesionálne. Akurát blow jobs sú poctivé :) - ako píše Kaposlav: "Nebyť v názve na čo je to paródia a tých kostýmov, tak by nikto ani nevedel." ()

Frajer42

Na úvod bych se rád pochlubil, že jsem se o zaprofilování tohoto snímku musel zasloužit já. Nemáte zač. Nás, vášnivé fanoušky, čeká nejbližší série až za pěkně dlouho, tak jsem si rozhodl zkrátit čekání a večer alespoň s tímto kouskem. Musím vyzvednout do nebes veškeré kostýmy a výběr herců a hereček. Poznat kohokoli ze seriálových postav netrvá déle než vteřinu. Podoby jsou skutečně fantastické, takže kdo by rád kohokoli ze seriálových postav rád viděl souložit, ten si s trochou fantazie skutečně přijde na své. Zklamalo mě pouze to, že Tyriona nehrál opravdový liliputský pornoherec, jestli něco takového existuje. Dialogy nejsou nijak působivé, nicméně netrvají zbytečně dlouho. Normálně, jakožto spořádaný občas, na porno pochopitelně nekoukám. Ke zhlédnutí jsem se odhodlal, po dlouhém rozmýšlení, pochopitelně pouze ve fanouškovském duchu a u hanbatých scének jsem si zakrýval oči. Zaplať Pán Bůh, občas jsem to nestihl, jinak bych z tohoto naučného dokumentárního pořadu moc neměl. Těžko říct, jak ohodnotit porno. Mám s tím zatím jen bídné zkušenosti. Každopádně posloužilo účelu. Já si snímek užil a ani moje nafukovací přítelkyně si na nic nestěžovala, takže se jí to líbilo určitě taky. Řekněme slabší tři kousky. Nerad bych snímek svým hodnocením trvale usadil v červených číslech. Přeci jenom je to pořád "jen" porno. ()