Reklama

Reklama

Zasněná láska

(seriál)
TV spot
Turecko, (2018–2019), 115 h 48 min (Minutáž: 127–148 min)

Kamera:

Tarık Erkan

Hudba:

Cem Öget

Hrají:

Can Yaman, Demet Özdemir, Birand Tunca, Zeynep Kızıltan, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Sibel Şişman, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik (více)
(další profese)

Epizody(51)

Obsahy(1)

Když Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře, a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku... Pro ostatní z její rodiny je jenom bláznivým snílkem. Ale půvabná a veselá Sanem, která se nebojí dát všem najevo, co cítí, má osudem předurčen život plný romantiky a zábavy. V istanbulské čtvrti Kuzguncuk si vytvořila svůj vlastní svět protkaný veselými kousky, které nezadržitelně dopadají na všechny kolem. Sanemina dobrodružství začínají v obchodě jejího otce. Po dvou letech strávených výukou chovu slepic Sanem neví, co si má počít. A tak každé ráno vstává s úsvitem, aby pomohla otci. Nešťastný Zebercet miluje Sanem a nevědomky ji motivuje k tomu, aby utekla do světa. Když jí jednoho dne požádá o ruku, rodina rozhodne: „Vdej se, nebo si najdi opravdovou práci!” A Sanem, zděšená noční můrou společného života se Zebercetem, poslechne... Ještěže má úspěšnou, rozumnou, starší sestru Leylu, která pracuje pro jednu z největších reklamních společností v celém Turecku a touží dostat se do jejího vedení. Sanem vyrazí za ní a rychle poznává bouřlivý svět lásky. Setkává se majitelem firmy Azizem a jeho syny Emrem a Canem a zjišťuje, že jeden z nich se chystá převzít rodinný byznys. Aniž by to někdo věděl, Aziz je vážně nemocný a nechce nechat společnost mladšímu Emremu, který na to podle něj nemá. Starší Can, to je jiná! Jablko nepadlo daleko od stromu. Can je pohledný, charismatický, sebevědomý… Jenže Can je také slavným fotografem zvyklým cestovat po světě a vázat se na jedno místo a přebírat rodinnou firmu se mu vůbec nechce. Sanem se naneštěstí nechá přesvědčit, že Can je zlý. Využije Emreho nabídku splatit otcovy dluhy a pomůže mu s pletichami proti Canovi. Přesto jí tenhle „zloduch” padne do oka. Když se jejich životy střetnou, Sanem ukáže Canovi něco, co nikdy nepoznal – pravou lásku. Začíná dobrodružství, které změní nejen jejich životy, ale i životy všech ostatních. (TV Prima)

(více)

Videa (51)

TV spot

Recenze (24)

mathha 

všechny recenze uživatele

Už od prvního dílu si mě tahle netradiční Turecká ,,telenovela,, získala, pač má své neuvěřitelné kouzlo. X krát jsem se nasmála a zároveň prožívala příběh plný lásky Cana a bláznivé Sanem a zároveň nešlo se neunášet naprosto dokonalou hudbou.... Za mě 100% a to telenovely nesnáším, ale tahle je dokonalá ve všech směrech 😍. ()

Soupalka 

všechny recenze uživatele

Seriál je poměrně mdlá recyklace moc hezkého a vtipného staršího seriálu Kiralik Ask zaměřená na milovníky fitness a extrémně krátkých sortek na dlouhých nohách. Je až neuvěřitelné v jakém rozsahu se podařilo scénáristům vykrást tento o pár let starší seriál a přitom jaksi potratit humor i laskavé pojetí pohnutek hlavních hrdinů a zároveň krásné až surrealisticke nastavení některých postav nahradit něčím co je většinou spíše jen dosti trapné a schematické. Výjimkou je několik předposledních dílů, které mi přišly poměrně osvěžující. Je to ale telenovela na kterou se dá koukat, pokud máte rádi v hlavní roli Tarzana a vybělené zuby a tak proto za horší 3* ok. Na vyšší hodnocení by se seriál mohl i vyšplhat, pokud by si dál více práce s originalitou scénáře a nebo doplnil pár dalších zaporáku na místo hysteriku/ neurotiků/ excentriku. Je to jen další důkaz toho, že pro širší české publikum jsou mnohdy ty lepší turecké seriály spíše nedostupné + to co se dostává do širšího povědomí je často odpad nebo nekonečné ságy o ničem a tak cokoliv, co tento rámec překročí, je hodnoceno superlativy. ()

Reklama

Lilith03 

všechny recenze uživatele

Jako vášnivá milovnice telenovel s radostí konstatuji, že tahle je nejlepší! Můj idol Can - je tu, úžasná Demet - je tu, krásná hudba a kvalitní kamera - je tu, nejfantastičtější zamilovaný příběh s fantastickými vedlejšími herci, kteří předvedli skvělé herecké výkony? Taky tu je. Prostě vše co má správná telenovela mít. Nejdříve si ze mě přítel dělal srandu, že na to koukám, pak viděl pár dílů a teď má tuhle telenovelu ještě raději než já. Takže dámy, doporučuji koukat i s partnery a pokud je to i tak nezaujme, krásná Sanem zaujme určitě... Přiznejme si, je nádherná a my na to koukáme taky jen kvůli jedinému důvodu... Can! ()

Zuzanej 

všechny recenze uživatele

Seriál mě celkem okouzlil, povedlo se spousta věcí, které ze seriálu dělá úspěšnou věc. Za prvé obsazení rolí romantických hlavních hrdinů( oba herci odvádějí skvělou práci a zdá se, že mají vliv na utváření scénáře).Za drohé : propojení romantiky s komedií. Postupem času se sice seriál stává trochu příliš poplatný tureckým tradicím a trochu mu to ubírá na uvěřitelnosti a začal mě i nudit. Neustálé eskapády, jak hlavní hrdiny sblížit a zase díky "nepřízni okolností" (rodinných tradic, záporných , nepřejících postav) od sebe odloučit začíná být trochu klišé. Závěr mě zklamal, režie se neodvážila překročit "hranice" a předvedla nám dílo "pro celou rodinu". Potenciál se zdál být větší, než se ukázalo. Celkově ale velmi chytlavé a díky hlavním protagonistům úspěšné. ()

B.Wilde 

všechny recenze uživatele

Seriál mě hodně zaujal z hudebních videí a několika málo scén, které jsem viděla ještě přes sledováním kompletu. Když jsem poté začala sledovat s cz dabingem, byla jsem nadšená, protože jsem se těšila už předem - bohužel mi to nevydrželo po celou dobu sledování. Can s Demet mají super chemii a scény spolu jim sluší, ano... ty jejich pohledy do očí mají svoje kouzlo, které si ukradlo asi hodně fanoušků... jenže na tom to začíná i končí. Příběhově je to postupem času slabší a slabší. Nejvíc mě bavila tak první třetina a znovu to nabralo dech až skoro ke konci seriálu. I tak mi ale přijde, že jako celek ten příběh neměl kdo ví jakou hloubku. Jde hodně znát, že se na příběhu vystřídalo několik scénáristů a ne vždy to bylo k dobru (což není jen u tohoto seriálu). Ve své době to byl teprve druhý seriál, který jsem z turecké produkce viděla a přišel mi tak nějak lepší než aktuálně s odstupem času. I tak jsem mu tehdy ale věnovala dost času i co se fan tvorby týče, takže z něj mám smíšené pocity. Jako nenáročná oddechovka asi dobrý, ale mám už jiné favority. ()

Galerie (216)

Zajímavosti (4)

  • Při pohovoru Sanem (Demet Özdemir) je vidět její životopis, ve kterém je i datum narození, a to 17. 10. 1993. Sanem je tedy narozena ve znamení váhy a v ději seriálu jí je 25 let. (B.Wilde)
  • Zasněná láska měla 14 098 389 přehrání v online archivu iPrima.cz v období od listopadu 2019 do září 2020. (B.Wilde)

Reklama

Reklama