Prokleté rodokmeny

• Kanada Cursed Bloodlines
všechny plakáty
Dokumentární / Historický
Kanada, 2017, 13x25 min

John F. Kennedy (a.z.), Robert F. Kennedy (a.z.), Jacqueline Kennedy (a.z.), Bruce Lee (a.z.), Aristotle Onassis (a.z.), Maria Callas (a.z.), Brandon Lee (a.z.)

Pořad se zaměřuje na temné historie prominentních rodin, které měly údajně všechno. Generace rodinných tragédií a neštěstí však naznačují, že dokonce ani peníze či moc nemohly tyto zatracené dynastie zachránit. Uvidíte skutečné historické příklady prokletých rodin, od těch královských pokrývající celá staletí po miliardáře businessmany a jejich rodiny. Může být důvodem jejich neštěstí pýcha, bohatství, genetika či něco mnohem hrůznějšího? (Viasat)

Marze

Viděl jsem díl Habsburkové. Bylo to takové rychlé shrnutí jejich rodu a pospojovaly se mi různé události. ()

Teachman

Tento televizní dokument je vhodný nejen do hodin dějepisu. Žáci se při něm mohou dozvědět zajímavosti o různých panovnických rodech. Jedná se spíše o podprůměrný projekt. ()

lubospoti

Na první pohled jsou jednotlivé epizody možná až moc stručné, obsah se může jevit jako povrchní. Ale posléze divák zjistí, že se autorům vždy podařilo vypíchnout to podstatné, bez zbytečné omáčky okolo. ()