Takhle tu žijeme! (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 60 min

Jaromír Soukup (mod.), Jan Musil (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• Necrotongue

Když enormně nadaný sochař uchopí hovno zformované do jehlanu a pečlivě ho vytvaruje do krychle, pořád to bude hovno, když se podobného úkolu chopí úderná dvojice Soukup/ Musil, vznikne patvar, zdi i strop pokrývají odporné hnědé šmouhy a prostor naplňuje strašlivý smrad. Tím chci říct, že když tvůrčí tým TV Barrandov použije za základ svého nového pořadu odporný odpad, nic jiného než další odporný odpad prostě nevznikne.(9.10.2018)

• ludva10

To snad nemyslíte vážně? Po nebezpečných vztazích další podobný pořad, na který se snad můžou nachytat jen důchodci, že je to vše reálné. Bravo Barrandov.(9.10.2018)

Génius české fekální a rektálně-alpinistické žurnalistiky Jaromír Soukup dlouhodobě posouvá hranice možného. To nemůže nikdo popřít. Ale tohle, tohle je přátelé už skoro čistý dadaismus... Jinak si to vysvětlit neumím.(30.10.2018)

• xulux

Soukup je egoistický magor, by měl jít na léčení, protože ta jeho parta idiotů, co mu pochlebují si nevidí ani na nos, jak jsou v jeho análu zaraženi, mu nedokáží říci pravdu do obličeje. Musil býval dříve oblíbený, než začal dělat ze sebe šaška. A TV Barrandov se stala TV One Man Show, neříkejte mi, že ten magor nepůjde kandidovat do politiky, jinak to nedává smysl, že ze sebe dobrovolně dělá idiota ...(30.10.2018)

• Elam

Nové komediální duo : afektovaný J. Musil, co v životě už lecos zkusil a král všech absolutně nenadaných neumětelů J. Soukup. Tohle nemohlo dopadnout jinak :-D(2.11.2018)