Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Fantasy

Recenze (311)

plakát

Fair Play (2014) 

Mělo se to jmenovat blbá a blbější. Být tím policistou, tak bych zavřel starou  i mladou, žádná pohoda v maminčina bytě.

plakát

Tenet (2020) odpad!

Chaos, nuda, a jako bonus snad nejhorší obsazení od doby snahy o resuscitace krotitelů duchů. Vydržet více jak hodinu je ryzí sebemrskačství. Ale chápu, že mastnovlasé batikované "intelektuálky", nebo pozérská individua zaměřující své dlouhodobě neuspokojené touhy na svrchu zmíněné obludy, budou chrochtat nadšením

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

Jistý poměr indočarodějek, negromágů a afroelfů v zaklínači jsem jakž takž vydýchal.  Tam ostatně řada mágů a bojovnic čundrá po celekm svetě od Zerrikánie po Kovir, tak proč ne. Tohle ale už ne. Ne, nejsem rasista. Ale proč je nutno příběhy jednoznačně a nezpochybnitelně vycházející z evropské tradice a mytologie ZPRZNIT tímto obsazením, to nepochopím a ani nechci. Za prvé,  lidé tmavé pleti v Středozemi jsou, ale jde o východní národy z Rhùn, Harad a podobně. Ne elfové,  hobiti. A rozhodně ne trpaslíci. Pardon, tohle  jsou asi ti praví trpaslíci, kteří tisíci generacemi života na prudkém slunci zářícím v jejich  afrických slujích získali ebenovou pigmentaci.  Jo, tak to pak jo.

plakát

Zdivočelá země (1997) (seriál) 

Seriál ukazuje život sorty jakési "volnomyšlenkářské", ve skutečnosti spíše líné kriminální svoloče, žijící v jakési pseudokomunitě. Prý "politický vězeň" - nakonec se stejně ukázalo, že jde o obyčejného kriminálníka, tlučhubu a ubohého ožralu. Ve skutečnosti to bylo leckdy nejspíš dost podobné.  Ostatní hrdinové- to samé,  chlast, cigárka, bordel, sexuální avantýry kdeko s kdekým a celková ubohost. V celém seriálu jsou nakonec nejsympatičtější ti soudruzi a SNBáci, kteří se tomu bordelu snaží učinit přítrž.

plakát

Zdivočelá země - Série 1 (1997) (série) 

Jestli je major Zeman propaganda, tak tohle je turbopropaganda. Ten Zeman je nicméně alespoň trochu ukotvený v realitě, a řemeslně kvalitní.  Na tohle se koukat nedá, je to odfláknuté, a krom zjevné nenávisti autora nefunguje vůbec nic.  Upřímně, jediné, na co se může divák těšit, je to, až Dejdara po zásluze zavřou. Ačkoli, dvě pozitiva nacházím. Velmi koukatelná Hrubešová, a jako obvykle skvělý Holub, kterému nedokážu nefandit.

plakát

Nabarvené ptáče (2019) odpad!

Zbytečný, nicneříkající, pustý a hloupý sadismus, a využívání se v hnusu.

plakát

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad) 

Konečně. Celý národ trpěl,  protože již dlouho nebyl nový pořad Jaromíra Soukupa. A kdo jednou okusil skutečnou kvalitu,  nechce již nic jiného.  Bravo.  Jen bych prosil ještě jeden pořad.  Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa.  Nejjaromírovatější pořad všech dob, který bude jen o Jaromírovi a o tom jak Jaromír Soukup vnímá Jaromíra Soukupa.  Pak bude dokonalé dosaženo.

plakát

Růže (1979) 

Hnusný film o neuvěřitelně odporné osobě. Ačkoli pokud má být inspirací Janis Joplin, tak to sedí dokonale.  Také neuvěřitelně odporná osoba, nad kterou se komukoli normálnímu musí navalovat. A stejně tak Joplin i filmovou obludu spojuje plitká, trapně hysterická, hloupá a odporná hudba.

plakát

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál) 

Nevím kde se vzala pověst o scénátistické genialitě soudruha Dietla. Jediné co mne napadá, je naprostá demence konkurence. Tohle je totiž příklad takové ubohosti a neumětelství, že takový Walker Texas ranger, Dallas, nebo jakákoli normalizační slátanina je proti tomu na Oskara.  Děj zcela mimo realitu, kde jediný scénáristův nápad je, že si postavy po dni dvou nabízí sňatek, nepotřebuje komentář. Ploché a tupé postavy, které lze v stihnou dvěma slovy a dál není co dodat. Koženohub a suchar Sova, alkoholik Sova, vlezdoprdel Štrosmajer, kretén Blažej, rozhoďnožka Čeňková, kurva Ina a debil Roman. Jediná normální postava je vinklářův Cvach, kterého také všichni jako jediného vzdělaného člověka okatě šikanují, až ho vyštvou. Doporučuji skončit Cvachovým úspěchem a zaslouženým trestem pro kreténa a debila,  happyendem s havárkou. Dál už je to zcela nesnesitelné. Nenapadá mne horší normalizační seriál.  To i takový Gottwald je proti tomu veledílo.  Zlatý Major Zeman.

plakát

S tebou mě baví svět (1982) 

V tom filmu je tolik hnusného rádoby vtipného svinství, že to ani jinak precizně vykalkulovaný záměr, "na efekt", aby se to divákovi líbilo, nemůže zachránit. Když se nad tím člověk zamyslí, je to jen zpatlanina klišé, "hlášek" a sviňáren. Navíc, čert ví proč, s tím všechny televize zasírají éter v hodinových intervalech.

Ovládací panel
2 body