Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středoškolský basketbalový trenér dobrovolně trénuje problémové dospívající teenegery v dálkovém běhu. (klidas_pk)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (11)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $5miliónovTržby USA $34,746,945Tržby Celosvetovo $38,026,103Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,798,259Tržby za predaj DVD v USA $4,454,568║ Alex Kendrick vie aj ďaleko lepšie namotávať akoby každým ďalším počinom strácal na nejakej vierohodnosti. Miestami zbytočne moc tlačí na pílu, až to začína byť otravné, a aj keď už mu to začne fungovať, pôsobí dosť skratkovito, zbrklo, nevyvažene. Záver dojal ale ináč viac než slabší priemer nedosiahol. /45%/ ()

janmatys 

všechny recenze uživatele

Od půlky neuvěřitelná propaganda na náboženství, ale NEUVĚŘITELNÁ! Osobně jsem měl pocit, že to už nedám, a posledních cca 40 minut jsem už sledoval s odporem jenom kvůli tomu, jak to dopadne (nebo spíše, jestli to dopadne dle předpokladu). Věřícím se to dá jistě doporučit, ostatním ne, a je to celkem škoda, protože asi do poloviny se na to nechalo dívat. ()

Reklama

KrestanFilms 

všechny recenze uživatele

Další film Alexe Kendricka, v němž chce poukázat na Boží principy - tentokrát na odpuštění. Za sebe ale mohu říct, že tentokrát se poselství dost utápí ve zbytečné dvouhodinové stopáži a hloubka vlastního tématu je tak trochu odfláknutá, na úkor vlastního dramatu - závodu což je trochu škoda. Ale za skouknutí určitě stojí! TIPseznam dalších křesťanských filmů. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Kouč basketbalového týmu se těší na šampionát, ale ve městečku zkrachuje velký zaměstnavatel a jeho sen se zhroutí. John vymyslí plán - jeho svěřenkyně má uspět v přespolním běhu závodech. Finálové rozuzlení je úplné emoční vydírání a Kendrick do něj určitě zapojil i svoje nohy. Všechno je to zčásti levné, zčásti ubohé a zčásti náboženské. Nejprve se to zdá jako mírně nudný film pro teenagery s předvídatelným koncem, ale pak se to rozšíří na kázání o zázračné moci modlitby. Tento vzkaz filmu bylo to jediné co u mě mě trochu fungovalo. Režisér je kompetentní, ale zřídka se pohne za základní fungování filmu. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Príbeh o odpustení a o tom, že s malou pomocou sa dajú spraviť veľké veci. Film o viere nielen v slovách Boha, ale aj v sebe, aby sme prekonali (nielen) tie ťažkosti, ktorými sa stretávame „každý deň“. Škoda, že je v tom viac „USA feeling“ ako by to malo byť. P.S.: Otázka. Ako by ste predstavili vás ako človeka, čiže „Kto je „XY““? Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Konference katolických biskupů Spojených států a jejich oddělení pro film a vysílání udělilo filmu hodnocení A-II, které představuje morální nezávadnost pro dospělé a mládež. (AGAMENON)

Reklama

Reklama