Přemožitel

USA, 2019, 119 min

• Idenatoys

oDpAd!!!(6.1.2020)

• solisoli

TV film o mladej bežkyni, v rámci hesla, prestaň kradnúť, začni behať. Béčkový príbeh v béčkovom obsadení o rodiacej sa športovkyni, ktorej sa len tak zrazu objaví otec, bývalý atlét, pred smrťou. Tento nešťastník nakoniec za pomoci vysielačky z postele v nemocnici, skôr ako naposledy vydýchne, doženie astmatickú bacuľku do víťazstva v cieli. Je priam ukážkové, čo dokáže akýsi americký režisérko splodiť, aby ponúkol niekomu, ako jednoducho sa dá premárniť strávený čas pri zhliadnutí tohto braku.(23.11.2019)

Další film Alexe Kendricka, v němž chce poukázat na Boží principy - tentokrát na odpuštění. Za sebe ale mohu říct, že tentokrát se poselství dost utápí ve zbytečné dvouhodinové stopáži a hloubka vlastního tématu je tak trochu odfláknutá, na úkor vlastního dramatu - závodu což je trochu škoda. Ale za skouknutí určitě stojí!(2.12.2019)

• Johnny.ARN

Presne ten film, ktorý ani nemusíte pozerať. ODPAD!(27.11.2019)

Príbeh o odpustení a o tom, že s malou pomocou sa dajú spraviť veľké veci. Film o viere nielen v slovách Boha, ale aj v sebe, aby sme prekonali (nielen) tie ťažkosti, ktorými sa stretávame „každý deň“. Škoda, že je v tom viac „USA feeling“ ako by to malo byť. P.S.: Otázka. Ako by ste predstavili vás ako človeka, čiže „Kto je „XY““? Osobné hodnotenie: 75% (***) (27.12.2019)

• - Konference katolických biskupů Spojených států a jejich oddělení pro film a vysílání udělilo filmu hodnocení A-II, které představuje morální nezávadnost pro dospělé a mládež. (AGAMENON)