Alpami nejen za sněhem (TV seriál)

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2018, 8x26 min

Martin Vrbický
  • sskrblik

O přírodě v Alpách a průvodců po těchto horách existuje nepochybně daleko více a zejméná kvalitnějších než-li tato lyžovačka. Kde se defakto nic nedozvíme. Je to reklama na Samkovou a Krause - nic moc víc v tom teda nespatřuju.(11.1.2019)

• nonick1

Proboha!!! Další zbytečný pořad s další zbytečnou moderátorskou dvojicí. Kolik už jich - lepších či horších - bylo?: Štěpánová s Vladykou... Kaiser s Lábusem... Bartoška s Donutilem... Maurerová s Rajchertem... Maurerová s Písaříkem... a nejnověji Samková s Krausem, kteří se zřejmě, povzbuzeni medailovým opojením a postrádajíce jak soudnost, tak cestopisné znalosti, mermomocí hodlají historicky znemožnit... Odjakživa platí: ševče, drž se svého kopyta - v tomto případě snowboardu a lyží. Prý "průvodci"... spíše klauni. Když pominu šumlování a útrpnou dikci, nemohu pominout potýkání se s monotónností četby zadaného textu komentáře. To si vážně ČT myslí o svých divácích, že jsou to úplní tupci??? O skrytém product placementu ani nemluvě. Už dost!!! Dost!!! DOST!!! Stopněte to a vysílejte raději třeba tučňáky. Nebo surikaty. Nebo čuníci. Nebo něco z archivu? Ale na ten má asi monopol ČT 1, protože po jejím zapnutí člověk s největší pravděpodobností narazí na deset let starý Kouzelný Silvestr nebo černobílou Dynastii Nováků z r. 1982...(9.1.2019)

Pustil jsem si dnes jeden díl zrovna když jsem se vrátil z úžasného lyžování s lékařskou fakultou v italském Sestriere - Pragolato s návazností vleků do francouzského střediska Montegeneuve a seriál se mi moc líbí i když takhle vysoké skalnaté hory nemám moc rád. Zábava po lyžování je v těchto horských střediscích a bodu nula pokud nechcete jít do předražených restaurací nebo se nezabavíte sami v partě.(20.1.2019)

• lubospoti

Kraus se Samkovou si udělali pár výletů. A z toho natočili takové nenáročné domácí video. Obrázky jsou to vcelku pěkné. Ale takových obrázků už bylo natočeno mraky. Žádnou jinou přidanou hodnotu ale cyklus nemá. Průvodní slovo je navíc hodně nezáživné.(16.1.2019)

Sympatická dvojka, krásne Alpy, ale ta zábava a koncept trošku pokulhávajú. Každopádne príjemná odreagovačka.(16.1.2019)