Život s Tomem

Life with Tom

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 1953, 7 min

Zatím nejnižší hodnocení, které jsem Tomovi a Jerrymu dala je z toho důvodu, že v tenhle díl je postaven víceméně na "ukázkách" ze starších dílek, takže nic moc nového.(26.6.2005)

• woody

Tyhle díly sestříhané z jiných opravdu nesnáším.Zápletka je o ničem a ty původní záběry jsou obvykle vybledlé a jeden je tmavější nebo barevnější jak druhý.(18.11.2005)

• CANNIBAL

Myslím si, že tenhle film je naprosto zbytečný, jelikož je zde značná podoba s filmem, kdy Tom si pročítal Jerryho osobní deník.(25.3.2013)

• WANDRWALL

Život s Tomem je stejně obtížný jako život s Jerry.***(1.10.2010)(1.10.2010)

Jeden ze vzpomínkových dílů, přesto povedenější.(8.6.2009)

Tyto "výběrové" epizody mi přijdou skoro až zbytečné.(8.11.2015)

Tenhle díl je téměř to samé co epizoda "Jerryho deník". Ale to zakončení... Nedávno jsem si to pustil na YouTube a nemohl jsem se smíchy udržet! Tam je dokonale vystižen ten moment, kdy už se díl blíží ke konci a napětí opadá - a pak to přijde :-D. Avšak podruhé už jsem se tak nepobavil... No jo no.(14.4.2007)