Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (758)

plakát

K zemi hleď! (2021) 

Pokud se toho moje děti dožijou, tohle jim ukážu jako záznam toho, v čem jsme žili. Kecám. V čem budou žít i ony. McKay do toho narval všechno a kupodivu (na Netflix) to drží pohromadě.

plakát

The Prom (2020) 

Češi ho nenávidí. Tento muž natočil lgbt muzikál... bohužel, trigerred komentáře zdejších blbečků jsou na tom filmu nejzábavnější.

plakát

Americká elegie (2020) 

Cats mezi sociálními dramaty. Neukoukatelné chudinské porno, které ze zajímavých memoárů udělalo vyšeptalou pohádku pro lidi z východního a západního pobřeží.

plakát

Old Guard: Nesmrtelní (2020) 

Televizák bez chuti, bez zápachu, bez invence, přitom takový potenciál.

plakát

Mrakodrap (2018) 

Co se týče akce, tak standardní béčko, vykrádající prakticky všechny své předchůdce - od Smrtonosné pasti po Předpadení v Pacifiku až k M:I 4. Zato ten politický podtext by vydal na menší studii - postava čínského byznysmena, postava Rockovy manželky, postava čínského policajta, samotná zápletka, zasazení do Hong Kongu. Za několik let to bude ještě směšnější, podobná ukázka doby jako třeba Rudý úsvit, jen v opačném gardu.

plakát

Gangs of London - Episode 5 (2020) (epizoda) 

Extrémně brutální, nepateticky osudové, naprosto nekompromisní. Čelist na zemi.

plakát

Terminátor: Temný osud (2019) 

Člověk zpětně doceňuje třetí díl, protože ten byl nejen v kontextu téhle ságy, ale i blockbusterů skutečně výjimečný. Jen doufám, že tahle hovadina už to celé nadobro uzavřela.