Wan Tin-Sau je herec vedlejších rolí a dobře se mu daří - omylem - pokazit téměř každé natáčení. Kromě svého vystupování dává lekce hraní v místním uměleckém centru, které vede. Jednoho dne se k němu přihlásí skupina dívek z nočního klubu, které žádají, aby je naučil lépe předstírat nevinnost. Wan Tin-Sau se zamiluje do jedné z nich. Aby bylo štěstí úplné, dostane hlavní roli ve filmu se superhvězdou Cuckoo. (oficiální text distributora)

Rathe

Viděl jsem Jackieho Chana, tak aspoň něco. Jinak Stephena Chowa si z žádnýho filmu nedokážu vybavit a ani tady mě svým výkonem neohromil. /SPOIL/ Jediná scéna, která mi ve filmu přijde hodně dobrá je, když mu oznámí, že nakonec nebude hrát tu hlavní roli, protože nějaká známější hvězda se rozhodla, že to odehraje. Jinak nic... sorry. A jestli se ptáte, proč jsem teda dal 2* - tak to z toho důvodu, že jsem se párkrát i zasmál. ()

Megahead

film nemal poriadný dej, bolo to také pozliepané a nepresvedčivé. Zároveň chýbalo viac vtipných scén a bolo tam naopak veľa trápnych momentov alebo nudy. Hlavný hrdina je ťulpas, čo skoro všetko pokazí. Film na jedno pozretie. ()