Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(5) / Epizody(46)

Obsahy(1)

Bláznivé příhody Australanky Ginger mezi britskými bratranci. Co všechno je u protinožců jinak? Ginger odlétá z Austrálie do Spojeného království, aby strávila léto se čtyřmi bratranci, které nikdy předtím neviděla. Netuší však, že Matt, Robbie, Ethan a Chris jsou z toho stejně nervózní jako ona. Šílené prázdniny mohou začít! (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tajný život kluků je už od počátku přehnaný. Je to proto, že kluci jsou prezentovaní jako prasata, která musí jíst rukama a do pusy si cpou všechno, co jde jen proto, aby... Proč vlastně? V seriálu je spousta zajímavých nápadů, o tom žádná. Tvůrci samozřejmě šli vstříc době. Mezi bělochy musí být jeden černoch. V poslední sérii objevíme i homosexuála. Děcka blbnou, rodiče též. Nejspíš by každý chtěl takto tolerantní rodiče a zajímavou výchovu, jež není v praxi reálná. První dvě, tři série působí docela zábavně. Pak se ovšem seriál trochu strhne a zábavným být přestává. Postupně se mění na úsměvný až jednoduše trapný. Ta přehnanost je prostě přehnaná. Skoro bych ani nepoznal, že je seriál ze země Anglické královny. Asi bych ho ani nepouštěl dětem či dospívajícím. Hlavně proto, aby nezvlčely a nechtěly tuhle jízdu zažít taky. ()

lele 

všechny recenze uživatele

Po nějakých dalších dílech musím hvězdu ještě ubrat. Je to prostě blbé. Ale tak je tam holka, homosexuál, černoch, dítě s Downovým syndromem a nejspíš časem ještě někdo odhalí, že se potřebuje přeoperovat na druhé pohlaví. Takže asi cajk. ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama