Reklama

Reklama

Láska a nenávist Istanbulu

(seriál)
TV spot
Drama
Turecko, (2019–2020), 94 h 13 min (Minutáž: 119–165 min)

Hrají:

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Mehmet Ozan Dolunay, Simay Barlas, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel, Gamze Demirbilek (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(39)

Obsahy(1)

Seher je poněkud konzervativní matka, která si potrpí na tradice. Žije se svými dvěma dcerami, synem a tchyní v malém městečku Antakya na jihovýchodě Turecka. Děti jsou pro ni vším, miluje je a slepě jim důvěřuje. Mají však naprosto rozdílné životy, sny a ambice, které Seher zatím nezná. Život Seheriny rodiny se dramaticky změní, když se její tchyně dohodne, aniž by o tom Seher věděla, na prodeji jedné z jejích dcer zámožnému Agahovi Karaçayovi... Bohatý istanbulský podnikatel Agah Karacay se stará o handicapovaného syna svého zemřelého bratra. Sám ale není zcela zdráv a má obavy, co by se s mladíkem, který je na vozíčku, po jeho smrti stalo. Napadne ho, že by mu mohl díky svým finančním možnostem opatřit manželku - hodnou dívku, která by se o něj starala... (TV Nova)

(více)

Videa (37)

TV spot

Recenze (2)

Danikaa 

všechny recenze uživatele

Zaujalo ma to od začiatku. V každom dieli sa niečo dialo a tri hviezdy som dala len kvôli koncu. Tých úmrtí tam bolo predsa len trošku veľa. Posledné diely boli naozaj na zaplakanie. Na seriál sa dobre pozeralo, opäť hlavne vďaka výkonom hercov. Cenk v podaní Ozana Dolunaya, ale aj jeho otec Fikret Kuşkan nemali chybu. ()

Kri-kri 

všechny recenze uživatele

Tento seriál řadím k těm lepším, co jsem z turecké provenience viděl. Místy trochu připomíná Vyměněné osudy, zejm. ohledně té sesterské rivality a nesnášenlivosti a touze jedné ze sester po bohatství a životu v přepychu. Seriál tak trochu popírá i známou tradici tureckých seriálů, kdy postupně umírají hlavní postavy. Zde téměř po celou dobu nikdo nezemře, až těsně před koncem dojde k úmrtí hned několika hlavních postav velmi brzy po sobě. Dost mi lezla na nervy naivní matka Seher, jak často pomáhala Seniz v plnění jejich intrik, aniž by cokoliv tušila. Líbila se mi velice pomalu a postupně vznikající láska mezi závislačkou na sociálních sítích Damlou a Civanem. Ceren byla postava, u které se scénáristé nedokázali rozhodnout, zda má být vychytralou nebo úplně blbou, dost se to u ní měnilo. Jednou dokážala přechytračit Seniz ohledně jedu, kterým měla otrávit Nedima a nakonec otrávila ji, v ten moment se zdálo, že jí to docela pálí, jenže když později zjistila, že Seniz není ochrnutá a dokonce když jí ve spánku napadla a málem udusila, měla se jí raději co nejvíc vyhýbat, namísto toho ji i ve svůj svatební den šla provokovat, což se jí stalo osudným. Ale zas nebýt toho, diváci by přišli o vcelku originální dvojnásobné úmrtí pádem z balkónu. Úplně zbytečná mi přišla Cemrina kamarádka zpěvačka, co se objevovala v několik posledních dílech, absolutně nijak nezasáhla do děje, tvořila jen zbytečnou vatu. A vlastně ani nebyl dořešen únos Cemre objednaný Seniz v den, kdy chtěla Cenkovi a Nedimovi prozradit, že jsou bratři, zametlo se to pod koberec tím, že vinu na sebe vzal bývalý zaměstnanec Karaçayových. Hodnotím průměrně 3 * a 50%. ()

Reklama

Galerie (255)

Reklama

Reklama