Reklama

Reklama

Láska a nenávist Istanbulu

(seriál)
TV spot
Drama
Turecko, (2019–2020), 94 h 13 min (Minutáž: 119–165 min)

Hrají:

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Mehmet Ozan Dolunay, Simay Barlas, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(39)

Obsahy(1)

Seher je poněkud konzervativní matka, která si potrpí na tradice. Žije se svými dvěma dcerami, synem a tchyní v malém městečku Antakya na jihovýchodě Turecka. Děti jsou pro ni vším, miluje je a slepě jim důvěřuje. Mají však naprosto rozdílné životy, sny a ambice, které Seher zatím nezná. Život Seheriny rodiny se dramaticky změní, když se její tchyně dohodne, aniž by o tom Seher věděla, na prodeji jedné z jejích dcer zámožnému Agahovi Karaçayovi... Bohatý istanbulský podnikatel Agah Karacay se stará o handicapovaného syna svého zemřelého bratra. Sám ale není zcela zdráv a má obavy, co by se s mladíkem, který je na vozíčku, po jeho smrti stalo. Napadne ho, že by mu mohl díky svým finančním možnostem opatřit manželku - hodnou dívku, která by se o něj starala... (TV Nova)

(více)

Videa (37)

TV spot

Recenze (2)

Danikaa 

všechny recenze uživatele

Zaujalo ma to od začiatku. V každom dieli sa niečo dialo a tri hviezdy som dala len kvôli koncu. Tých úmrtí tam bolo predsa len trošku veľa. Posledné diely boli naozaj na zaplakanie. Na seriál sa dobre pozeralo, opäť hlavne vďaka výkonom hercov. Cenk v podaní Ozana Dolunaya, ale aj jeho otec Fikret Kuşkan nemali chybu. ()

Galerie (228)

Reklama

Reklama