AC/DC: No Bull

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
USA, 1996, 46 min (Special Edition: 144 min)

AC/DC sa na svojom Ballbreaker World Tour '96 zastavili aj na Madridskom námestí a pre ohnivých Španielov tu zahrali znovu jeden nezapomenuťeľný koncert. Nechýbajú stageové doplnky ako Hells Bell, začiatočné búranie hradu obrovskou guľou alebo "Angus in jail" na začiatku Highway to Hell. AC/DC tu zahrali staré dobré pecky 70 tych a 80 tych rokov k čomu pridali aj pár noviniek z albumu Ballbreaker a dokázali svetu, že stále nepatria do starého železa. Rock on! (JohnFarst)

knihovna

Někde jsem četl, že heavy metal a hard rock je muzika pro tupé burany. Jsem velmi šťastný, že jsem tupý buran. Protože být bystrý intektuál, musel bych tajit, že mě tahle muzika děsně baví !!! ()

GASTON73

Skladby: 1.Back In Black 2.Shot Down In Flames 3.Thunderstruck 4.Girls Got Rhythm 5.Hard As A Rock 6.Shoot To Thrill 7.Boogie Man 8.Hail Caesar 9.Hells Bells 10.Dog Eat Dog 11.The Jack 12.Ballbreaker 13.Rock And Roll Ain't Noise Pollution 14.Dirty Deeds Done Dirt Cheap 15.You Shook Me All Night Long 16.Whole Lotta Rosie 17.T.N.T. 18.Let There Be Rock 19.Highway To Hell 20.For Those About To Rock (We Salute You) ()