Billie Eilish - Bad Guy (hudební videoklip)

Hudební / Krátkometrážní

USA, 2019, 3:25 min

Dave Meyers

Billie Eilish
  • OzzyCobain

Hudba minimalistická a primitivní. Eilish opět dokazuje, že lidstvo, jako druh je ztraceno, neb v tuto chvíli už ani nepíše intelektuálně nabité texty, ale zpívá o klucích, což je seriózně hned po sexu (koukám se na tebe Despacito) nejdebilnější téma o kterém se dá zpívat. A všechny puberťačky, co si hrajou na to, jak moc jsou v depresi ji za to uctívají. A nejenom ony, už i lidé, kterým je jedno co za hudbu poslouchají, dokud je v ní jednoduchý beat a poslouchatelný zpěvák se kolem ní začínají shlukovat. Takže pro vás debílky, co si ji zamilovali. Billie Eilish není speciální, není první kdo dělá tento styl hudby, není první kdo má divné klipy, není první náctiletá popová hvězda. Jediný důvod proč ji 99% lidí zná, je její nahrávací společnost, která se rozhodla, že její hudba bude všude. A to je fakt.(9.6.2019)

• Stoka

Nesnesitelná písnička, otřesná melodie a klip stál taky za vyliž prdel! No hrůza!(21.11.2019)

• ecceHOMMO

viac ma to bavilo vizuálne než hudobne(19.5.2019)

Tahle písnička mě neskutečně dostává. :) Jinak Billie moc nemusím...(14.1.2020)

• radomiil

Pošahankyně s pomatením smyslů.(18.10.2019)

• - V roce 2019 se s 4 nominacemi na ceny Grammy za tuto píseň a album „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“, ze kterého skladba pochází, stala tehdy 17letá Billie Eilish historicky nejmladší nominovanou zpěvačkou a také první narozenou ve 21. století. (hansel97)