Reklama

Reklama

Paříž, víno a láska

(TV film)
  • USA A Paris Romance (více)

Ambiciózní Isabella přebírá vinařství. Ve snaze dosáhnout uznání přihlásí svůj Pinot Noir do soutěže v Paříži, kde na ni čeká osudové seznámení s mužem, jehož úmysly nemusí být tak čisté, jaké se zdají být... (TV Prima)

Recenze (2)

Peabody

všechny recenze uživatele

Jako dovozce vína a filmový fanoušek jsem se podíval. Je to červená knihovna neboli Hallmark romance jako vyšitá. Svíčky, zapadající slunce, protisvětla, nóbl hotely a restaurace, dva mladí krásní (dejme tomu) kteří se do sebe zamilují. O něco lepší než jiné proto, že Paříž se opravdu dá krásně romanticky nesnímat a tady si dali záležet a pak taky proto, že hlavní hrdinové k sobě ladí a člověk má dojem že o sebe stojí. V některých jiných jen tupě stojí vedle sebe a čumí, nebo se i objímají, ale s výrazem - proč sis dával v cateringu salát s česnekem? Vinařsky jsou tam ale kraviny první třídy, snad největší v jinak krásné scéně s protisvětlem a Eiffelkou v pozadí, kde znalkyně Isabella, která předtím identifikovala tři vína  se zavázanýma očima, prohlásí, že tohle víno je z odrůdy Chianti. To je asi jako kdyby u nás řekla odrůda Žernoseky. Chianti je oblast a pracuje hlavně s odrůdou Sangiovese. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

V důsledku snadné předvídatelnosti děje se tahle přeslazená červená knihovna až neskutečně dlouho táhne, a to přitom netrvá ani hodinu a půl. Pochválit lze snad jen krásné záběry Paříže, kterým dominuje Eiffelova věž. (20%) ()

Reklama

Galerie (26)

Reklama

Reklama