Jedné jarní noci

• Jižní Korea Bombam (více)

Epizody(16)

Když se Lee Jeong-in a Yu Ji-ho potkají, stane se něco nečekaného. A nebo je jen jaro ve vzduchu a možné je všechno. (Netflix)

Recenze uživatele alisa.upir k tomuto seriálu (2)

Jedné jarní noci (2019)

Nádherná dospělá a vyspělá tvorba. A přitom to člověka úplně pohladí na duši. O něčem takovým si všechna americká produkce může nechat zdát. Tipuju, že nějak podobně by na člověka chtěla působit v ČR třeba Slunečná, ale zatímco z českého rukopisu je to trapná chabá slátanina, tady je to naprosté veledílo. Neuvěřitelně krásná věc. Asi můj nový nejoblíbenější seriál, chtěla bych ho vidět znovu, pětkrát, desetkrát, žít v tom nádherném hravém světě, zachycujícím vztah dvou dospělých zamilovaných lidí. Je tak krásně napsaný, že člověk má pocit, že nakukuje někomu do života a ne že sleduje Netflix. U spousty dialogů jsem si říkala, že přesně takhle bych taky reagovala, úplně do slova. Taky mě dost dojímá, jak krásný vztahy můžou být, pokud se k sobě lidi chovají s láskou a s respektem, a mají kolem sebe vybudovanou dostatečnou sociální síť. O tom si většinou v ČR můžeme nechat zdát. A nejvíc mě prostě dostává Yu Ji-Ho. Korejského boyfrienda do každé rodiny ❤️ No nic, jdu se začít učit korejštinu. Jediný, co mě překvapilo, tak že být single parent v Koreji je horší než mít lepru. Ale jiný kraj, no :) ()

Epizoda 10 (2019) (E10)

Ty cliffhangery na konci každý epizody! ()