Jižní terminál

Osobní dodávka se stane terčem útoku na místě, které mělo být vojenským kontrolním stanovištěm. Novinář je zastřelen na prahu vlastního domu. Lidé jsou unášeni maskovanými zločinci... Konflikty mezi vládou a opozicí se stupňují a mění každodenní život v peklo. Navzdory rostoucímu napětí, které ho přimělo začít pít, navzdory konfliktům mezi ním a jeho manželkou i navzdory všem hrozbám se lékař rozhodne zůstat věrný Hippokratově přísaze a pokračovat v práci v nemocnici. Je však nemožné zůstat neutrální ve válečné zemi, kde ho lékařská péče i její zanedbání může stát život. (Cinemax)

kolemjdouc

výpověď o tom k čemu jsou takovéhle půtky.Ničemu nepomohou ,jen se prolévá krev.A všude přítomné záběry na ropná překladiště napovídají mnohé! ()

Enšpígl

Přemýšlel jsem v jaké francouzské kolonoii se děj filmu odehrává, nějak jsem si to nemohl dát dohromady se žádnou zemí. Jinak film působil velmi věrohodně a poselství je taky jasný, přes samé boje se nám tam někde ztratila hodnota života. ()

rivah

Depresivně působící násilný a formálně neurovnaný politický thriller z nejmenované africké země.(50%) ()