Cherrypicker

Jíha

(aka Ankle Biters) Půvabný námět pokažený děsným herectvím a nepříliš nápaditým scénářem. Pokud tento nenáročný snímek vůbec sledovat, pak kvůli čtyřem malým blonďatým sestrám v roli čtyř malých blonďatých sester, které si počínají stále cílevědoměji ve svém úmyslu zlikvidovat trapného otčíma, od počátečního tápání až po dost brutální finále. Necelých 70 % ()

pornogrind

Dělám to sice jen zřídka, protože moje angličtina není až tak dokonalá ale jelikož cz titulky jsou nejspíš v nedohlednu dal jsem si to v původním znění. Nečekal jsem od toho snímku žádnej velkej filmovej zážitek ale doufal jsem, že ty čtyři blonďatý ďáblice dají svýmu nynějšímu tatínkovi pěkně pokouřit. Zpočátku je to jen takový oťukávání viz. pavoučí vajíčko v uchu, špendlík v jablku. Trošku víc zlosti ukáží sestřičky až na své opatrovnici. Největší zábava přichází až v posledních 15minutách ale i to pro mě bylo celkem zklamání(na to, že se v podstatě celej film nic pořádnýho neděje). No aspoň to zakončení celkem překvapilo. Celkově 2slabší hvězdy. ()