Blue

• Austrálie Bluey

Série(3) / Epizody(154)

Blue je modrá, čilá šestiletá fenka, která si ráda hraje a z každodenních činností si umí udělat pořádnou zábavu. Tím rozvíjí její představivost a mentální, fyzickou a emocionální odolnost. (Disney+)

Recenze uživatele geklon k tomuto seriálu (9)

Blue (2018)

Vemte civilnost a konvenčnost Peppa Pig a propojte jí s prapodivným, ale za to dost především pro rodiče poučným a inspirativním Bingem a máte zaručenou raketu vystřelenou na oběžnou dráhu oblíbeností mezí dětmi, ale především jejich rodiči. Konečně Vám čas strávenej s dětmi u dětského pořadu od Disney nepřijde jako ztracenej, ale naopak přínosnej. ()

Teasing (2019) (S01E48)

Šaralanda už zdomácněla i u nás. ()

Charades (2020) (S02E11)

Real shit u babičky. Tohle se fakt děje, když dáte děti k jejich prarodičům. ()

Escape (2020) (S02E21)

Ještěže James Bond neměl děti. Jery Lee potřebuje vlastní spin of. ()

Bus (2020) (S02E22)

Simpsni maji speciální čarodějnický díl, Rick a Morthy intergalaktickou kabelovku a Bluey díly s babičkama. ()

Library (2020) (S02E30)

Muffin je hrozná píča už jako psítě. V tommto dílu je pro její postavu aspoň trošku katarze...proto plná. ()

Swim School (2020) (S02E34)

Chcaní do bazenu nebylo nikdy tak roztomilé. ()

Muffin Cone (2020) (S02E43)

Díly s Muffin jsou vlastně dost zábavné, když si odmyslím, že bych tuhle Psolčičku nechtěl odečítat z daní. ()

Cedule (2024) (S03E49)

Předposlední díl třetí série má délku jako tři standartní epizody a rozehrává hru, která končí slzami. Nejen u dospělých. Pláče i šestiletý syn a říká, že je tak šťastný až musí plakat. Bluey a celá Hillerovic famílie je jako by naší byla. Děda BoB Alive. To není spoiler, ale vyvrácení nechutných fanmidfucků. ()