Reklama

Reklama

It's My Life

  • Japonsko イッツマイライフ
Animovaný / Krátkometrážní / Fantasy / Komedie
Japonsko, 2019, 15 min

Obsahy(1)

Tato krátká animovaná epizoda vycházející ze stejnojmenné mangy nám představuje bývalého kapitána královské gardy, nyní muže na zaslouženém odpočinku, jménem  Astra Ludger Doomsday. Ten si konečně splnil svůj sen a za našetřené peníze si pořídil malý dům na poklidném místě. Jeho nová svatyně však byla brzy narušena neplánovaným přistáním malé čarodějky v zácviku, která si muže evidentně spletla s někým úplně jiným... V této krátké episodě se dozvíme, jak dopadl Astrův nejnovější geniální nápad - garážový prodej. (Jeoffrey)

(více)

Recenze (2)

Scalpelexis 

všechny recenze uživatele

Eh, ne, já to moc pozitivně zhodnotit nemůžu. Bez jakéhokoliv kontextu je to jen snůška klišé na různé variace charakterních stereotypů (blázen, stoický, lolita, domina, zvířátko atd) a s nimi spojené přednastavené interpersonální konflikty či shody. Myslím, že se mohla vymyslet lepší situace než těžkopádný garage sale. Spíš pro dětičky. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Pokud neznáte mangu, tak vám tohle krátké OVA, které vás prakticky hodí někam daleko za začátek příběhu (do kterého vás stručně uvede) a pouze představí jednotlivé postavy, nic moc extra nepoví. Pro fanoušky předlohy a účastníky sbírky na tento projekt (krátké anime promo mangy) je to splněným snem. Já jsem v té první kategorii, tedy tohle bylo mé první setkání (zaujal mě obsah a fakt, že jde o fantasy a komedii). Ovšem atmosféra tohohle krátkého počinu se mi líbila, některé postavy mě zaujaly, jiné by mě dost možná časem štvaly. Těch pár vtípků bylo spíš z kategorie slabších. Ale i tak mě to alespoň trošku zaujalo, tedy to nebyla marná snaha. 4,7/10 ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • Tato krátká desetiminutová epizoda vycházející ze stejnojmenné mangy je výsledkem crowdfundingového projektu, během kterého se vybralo víc než 12 milionů yenů. Cíl této kampaně, tedy vybrání 5 milionů yenů, byl překonán již během prvních čtrnácti dnů. (Jeoffrey)

Reklama

Reklama