poster

Příští módní trend (TV pořad)

 • USA

  Next in Fashion

Reality-TV / Talk-show / Soutěžní

USA, 2020

Účinkují:

Tan France, Alexa Chung
 • dubinak
  ****

  Tohle je úplně skvělý. Miluju tyhle soutěže. Tyhle soutěže totiž ještě mají smysl a hrozně mě bavilo sledovat ty nádherné modely a fandit zdejším účastníkům. Škoda jen, že moderátoři nebyli tak sympatičtí a tak strašně rychle to uteklo. Prosím další sérii!!(13.4.2020)

 • Sadi
  ****

  tohle jsem si neskutečně užila, skvělý tým soutěžících. ale přijde mi, že by se v něčem mohli přiučit od toho, jak byl produkovaný glow up, měli by tam nejenom být moderátoři, ale i mentor, co nejenomže mezi nimi chodí, ale mluví s nimi i o tom proč a jak. na rozdíl od glow upu jsou tohle zase profesionálové, spíš by bylo fajn nahlédnout do tajů jejich kreativního myšlení. snad bude druhá série.(2.3.2020)

 • eliskakoz
  *****

  Jakožto obrovský milovník módy a obecně fashion designu je tato show pro mě jako splněný sen. Moderátoři jsou úžasní, je to nádherně natočené, nemám tomu co vytknout.(1.2.2020)

 • fernandez
  **

  Levná kopie Project Runway, challenges jsou bez nápadu, rozdělení do týmů akorát brzdí kreativitu, zbytečně moc času se kecá o ničem a módě a návrhům se moc prostoru nedostane. Editoval to někdo asi na drogách, každou sekundu je střih na jinej záběr, neni šance si věci v záběru pořádně prohlídnout. Alexa a Tan jsou fajn moderátoři, ale chybí tomu postava mentora, jako byl Tim Gunn. Jediný, co se povedlo, byl casting soutěžících.(4.2.2020)