Arsenal83 odpad!

Thajsko lesbická zombie sračka, kde len pozorný divák zistí, že ide o dve ženy, keďže výzorovo sú to takí pekní chlapčekovia s polohruďou, za ktorými jazdia nemeckí obtlstlí dôchodcovia. ()

Astaroth12

Tak toto si rozhodne čierne čísla zaslúži. Skoro nič sa tu nedeje a i keď deje, tak to nieje ani vysvetlená a je to i jebnuto podane. Jedine čo je na tomto filme dobre je poster. Ináč je to lacne, nudne a celkom bez čo i len jednej slušnej sceny. 1*, len tak z rozmaru. ()

Trevor

Dvojica priateliek Sylvia a Rose sa snaží prežívať počas zombie apokalypsy v dovolenkovej destinácii...verte či nie, tento film má momentálne na imdb hodnotenie 4,8/10. Netuším ako sa mu to podarilo, ale tak sú tam dve LGBT ženy (no ženy) ktoré sa 30 minút ukazujú pri bazéne a potom trochu blúdia po ostrove, stretnú dvoch chlapov ktorých vyhodnotia ako hrozbu a zabijú ich a potom čelia skupinke zombíkov. Tak primitívne rozhovory som už teda dávno nepočul, femme fatale musí byť, LGBT a tento korektný bullshit tiež a normálny fanúšik, ktorý dáva hodnotenie odpad! sporadicky má ozajstný problém prečo ho neudeliť aj teraz. Tak komparzisti čo hrali zombíkov brali svoje úlohy celkom vážne, preto to odpad nebude a opäť by som potreboval hodnotenie nula, pretože toto ani nepovažujem za film. ()

Grezocrusk odpad!

Film som sa snažil pozrieť no bolo to tak odporné, že som ten film musel preklikať a ani to nepomohlo na aspoň 1*. ()

jethrotull odpad!

Nieco tak primitivne,dementne a hlavne absolutne neherecke som snad nikdy nevidel.TOTAL ODPAD !!! Tie dve teple ohromne dbali o svoju kondicku,ale ked kracali alebo chodili tam zrejme boli po obrne 3.stupna. Proste co si neskutocne, To amateri zo zabudnutej a zapadlej viesky kdesi v horach by to urobili lepsie.Bohapusty grc. ()