Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Horor
  • Krimi

plakát

Predátor: Kořist (2022) odpad!

Neskutocny odpad,trapnost a grc. Urazka a dehonestacia povodneho Predatora s Arnoldom. Najhorsi film ktory bol zo serie filmov natoceny. Jednoznacne vidim ze tie vysoke hodnotenia svedcia o degeneracii divakov a o tom ze absolutne nepouzivaju mozog. 40 kilova indianka zrusi Predatora,ktory predtym zdvihne 400kg grizzlyho ??? To mysleli vazne? Vidim ze ludstvo totalne upada do debility.

Recidiva (2022) odpad!

Pekna blbost.Hlavna predstavitelka sa sprava ako prepustena nie od Policie,ale z psychiatrickej liecebne.

The Gray Man (2022)

Zo zaciatku sa to este dalo,ale ako ukazali Baku so Zizkom na koni,tak to islo do prdele. Velke sklamanie a zaver uplna kravina ked Gosling x-krat zraneny slape ako Terminator. Nikdy viac.

plakát

Jedině Tereza (2021) odpad!

Trapne a ubohe. Po 30 minutach som mal chut rozbit TV. Pretrpel som to do konca,ale nieco tak supidne a primitivne treba naozaj hladat. Hanba vsetkym co sa na tom podielali.

Interceptor (2022) odpad!

Tupa hlupa propagacna americka sracka. Je mi na bltie z takychto filmov. Ak to ale bola komedia,tak potom vyborna,lebo po 10 minutach filmu som sa uz len smial.  Strasny odpad !!!

Seveřan (2022)

Velke sklamanie.Nuda a slaboduche jednanie hlavnych hrdinov.

Bourák (2020) odpad!

Grc,grc,grc. Neskutocne co su schopni vraj "umelci" natocit. Absolutny odpad.

Ztracené město (2022)

Uplna scarka a 100x videna nuda. Slabota ktora si zasluzi Malinu.

plakát

Snoubenec nebo milenec? (2020) odpad!

Tupe,hlupe a primitivne. A ten pomiesany dabing uplne nieco hrozne. A ked uz to dabuju,tak nech si laskavo zistia.ze v Madarsku nie su eura ale stale forinty !

plakát

Zkrocení zlé ženy (2022) odpad!

Trapna a primitivna hovadina o nicom. Zbytocne premrhany cas.

Ovládací panel