Kripozoidi

• Česko Pomsta vetřelce (více)

Po třetí světové apokalyptické válce vojenští dezertěři najdou opuštěnou vědeckou laboratoř, ve které neznámý výzkumník vytvořil obrovskou příšeru, která se přeměňuje do různých forem života. Je sadistická a krvelačná. Napětí i erotika... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Madax

Náhodou, zas až tak špatné to není, tedy pokud film hodnotím jako béčko a ne jako plnohodnotné filmové dílo. Je tu všechno, co má klasická vetřelcovka pro videodistribuci mít - příšera, nehostinné prostředí, skupinka lidí, krev... a když k tomu připočtu krátkou stopáž, tak zde máme další zajímavost pro milovníky béček. ()

JesterKruger

Společnost Řitka Video, co tento film u nás vydala v Česku na DVD, tak to díky ní je to tak uražené. Kdyby ani ten název Pomsta Vetřelce u toho nebyl, tak na tento film nikdo neřekne o urážce ani slovo. Kripozoidi jsou typické béčko osmdesátých let, herci jsou takoví průměrní. Sice to k Vetřelcovi má daleko, ale je to super. ()

uprchlice

Nudné, šeredné, nesmyslné béčko, které mělo jít spíše do knižní podoby. Alespoň by tvůrci ušetřili peníze za ty neherecké šašky, kteří se v této superpí*ovině snažili vylepšit "Vetřelce". Pokus se nezdařil. Nahota v této kopírce alespoň trochu okořenil TO nudné prázdno okolo ve kterém se nic neděje. Štěstím pr tuto šaškárnu byl fakt, že děj nepřesáhne 70 minut, tudíž to téměř každý divák shlédne do konce, ale nakonec si v lepším případě řekne "PROČ BYCH MĚL/A STRÁVIT 70 MINUT SVÉHO ŽIVOTA U TAKOVÉ SRA*KY?". Největší chyba byla ta, že tvůrci se přísně drželi "Vetřelce" a snažili se to trochu (nenápadně) pozměnit. Netvor měl podobu Mouchy a Vetřelce dohromady. Bonusem byly velké obří krysy nepohybující žádnou částí těla, což bylo vtipné a trapné zároveň. Krev stříkala, ale pořád to bylo málo. Pomsta vetřelce nedosahuje výšin jako "Vetřelec". Nemá na to totiž ty správné fígly. ()

blackmore odpad!

jestliže tady má někdo zájem vidět malomocného křížence A a P ,má možnost....A nejsem jsi jist,zda-li syfilis taktéž nesehrál svou roli.Na to se budete muset zeptat autorů. ()

Terezka_9

Řekla bych, že to spíš je pomsta Vetřelci, protože představa, že to v někom vyvolá dojem, že má tenhle "film" něco společného s klenoty žánru je opravdu hrůza. ()

Faji

"Pomsta Vetřelce" ?! To vážně?! Český překlad je absolutně "výstižný", protože v češtině je Creepozoids asi Pomsta Vetřelce. Za to nemůžou tvůrci. Ale zpět k filmu. Tlachání, erotika, gumový šašek, co má umělou držku jak Dolly Buster, potom nějaké napůl zmutované děcko, co vyleze z hlavy naší útočící uměliny. Nejen že to je velice originální (vzhled, prostředí-vše připomene VETŘELCE), ale také hodně blbé. Co mě ale nejvíce pobavilo, byla ta krysa, která se nijak nehýbala, neotevírala hubu a přitom rozkousala borce krk ;-) Celkově mizerná slabota! ()