Sucker Punch (2011)

Tož takové selhání pana režiséra jsem opravdu nečekal... K tomuto není ani co dodat.

Kripozoidi (1987) odpad!

Mé děti byli z těch nehybných krys nadšené. Větší strach jsem měl u Krtečka ve městě.

Neznámý v domě (1992)

Velice vydařený kousek v němž je Belmondo tak trochu jiný než ho známe, ale zvládá to naprosto skvěle a celý film táhne. Bez něj bych dal **a půl, tak dávám ****.

Jezero (1999)

Velice slušný snímek, který rozhodně neurazí. Navíc má docela tempo a nechybí mu notná dávka humoru. A to hlavně díky dobře zvolené stopáži 76 min., takže nestačí ani začít nudit, ale především díky skvělému Brendanu Gleesonovi v roli šerifa co nemá rád sarkasty a Oliveru Plattovi, který je neméně skvělý.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Naprosto vynikající western se strhujícím závěrem za doprovodu úžasné hudby dokonalého Morriconeho. Nejlepší kousek všech dob. I když druhý nej kousek Tenkrát na západě překonává pouze o nepatrný chloupek. 100%

Rychlejší než smrt (1995)

BYL BY to docela dobrý western, nebýt Sharon v hlavní roli. Ale díky skvělému( jako téměř vždy ) Gene Hackmanovi, odpornému Leonardovi DiCapriovi ( děkujeme za jeho příjemný konec ) a nejslavnější filmové roli Garyho Sinise (že se tvůrci nestydí) dávám plnohodnotných 50%

Magnolia (1999)

DOKONALÉ !!!! ... 100%