Oslavenkyně (E01) (epizoda)

Drama

Mexiko, 2020, 36 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • Trevor
  **

  V 13 sekunde je môj obľubený povinný záber na tenisky Vans, spomenie sa šikana, zmena pohlavia a homosexuál a tým pádom tu máme seriál pre teenagerov made in Netflix ako vyšitý. Nič nové pod slnkom, zábery na správy v snahe upútať mladú generáciu a samozrejme mladú emancipovanú slečnu. Kde sú tie zlaté časy keď teenagerov bavili slashery...(26.5.2020)

 • kery-
  ****

  Plovoucí smajlíci, pestrobarevný vizuál, teenage romance krasavce a zvířete..Zatím to působí tak, že je to asi cílené spíše pro mladší generaci. Nicméně hlavní postavy jsou mi docela sympatické (mám rád divnolidi). I když na mě celý ten příběh působí tak trochu jako sci-fi, tak tomu šanci dám. Uvidíme, co další díly..(25.5.2020)

 • MickeyStuma
  ****

  Krásná počáteční prezentace dnešního světa středoškoláků. Kde jsou ty časy ´Beverly Hills 90210´, kdy se studenti dokázali bavit bez potřeby mít neustále v ruce přilepený chytrý telefon. Chování středoškoláků se však od té doby nijak nezměnilo, takže například šikana slabších vrstevníků i nadále probíhá. Moderní technika a její vymoženosti si však doslova říkají o zneužití a netrvá dlouho a skutečně k tomu dojde. Vyzradí se tajemství, a není opomenuta ani problematika LGBT. V dnešní době nepřekvapující. Propaganda čehokoliv se prostě musí nacpat do všeho. Moralizační tvůrčí aspekt cílený na mladou generaci tudíž zahájen.(13.6.2020)

 • peeteno78
  *****

  Další velice příjemné překvapení na Netflixu. Ačkoliv jsem od začátku tipoval správného záporáka, i tak jsem se nenudil. Ba naopak jsem se příjemně bavil.(27.6.2020)