Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Akční
  • Horor

plakát

Lucifer (2016) (TV seriál)

Bože, jak já si ten seriál zamiloval! Snad nikdy předtím jsem nějaký seriál nehltal tak jako Lucifera. Dostal jsem se k němu až nedávno, takže mě čekalo přes 70 epizod. A s každým dalším dílem jsem se do toho zažíral čím dál víc. Hned po práci jsem jel až do večera maraton alespoň 5 dílů. Strašně moc se mi líbí snad všechny dějové linky. Nejvíc ze všeho jsem se těšil na to, až Chloe konečně uvidí toho pravého Lucifera a uvěří mu. Miluju tu chemii mezi Luciferem a Chloe, miluju tu Luciferovu bravurně zahranou povahu. Líbí se mi, že jsou ty postavy opravdu detailně propracované. Žádný seriál mě předtím takhle emočně nevyždímal. Nevím proč, ale když se pomalu blížila pátá série ke konci (myslím ke konci 1. části), tak jsem z toho byl celý špatný a bylo mi až do breku. A vlastně doteď mám z toho takovou špatnou náladu. Cítil jsem se být součástí toho seriálu. Zkrátka jsem se do toho seriálu vžil trošku víc než by bylo zdrávo... Nemůžu se dočkat dalších dílů, ale už teď pomalu začínám cítit smutek, že to bude jen pár dílů a pak konec. Pak ještě snad šestá série, ale to už bude úplný konec. Tak či tak se jedná o jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších seriálů, ke kterému se budu rád a často vracet. Rozhodně doporučuji!

plakát

Anatomie života - Srdce v oblacích (2021) (epizoda) odpad!

Obsazením té rezavé svině do role primářky to pěkně podělali. Vždyť je to jen arogantní hloupá káča (a to je hodně slušně řečeno), která si myslí, že je bůhví jak slavná a tak může rozdávat politická moudra na počkání. Její herecké výkony se mi nikdy nelíbily, všechny na jedno brdo... Akorát nadšení z toho díla kvůli ní opadá. Takže Anatomie života je jen další do sbírky jejích příšerných hereckých výkonů. Tolik na úvod k mé averzi vůči A. Geislerové a teď k samotnému seriálu. Co se toho týká, tak žádná sláva. Nikdo nenadchl a rozhodně nikdo příjemně nepřekvapil. Je to prostě jen snaha o kopii Ordinace, která se (jak se dalo čekat) nepovedla. Ať byla Ordinace jakákoliv, tak se na to občas dalo koukat a nebo tam alespoň hráli výraznější a lepší herci. A taky byla Ordinace jedním z prvních lékařských seriálů u nás, takže to bylo tenkrát něco nového, neokoukaného. Po těch letech už tu ale bylo tolik doktorských seriálů, že už je to dost ohrané. Neříkám, že už by žádný lékařský seriál neměl vzniknout, ale chtělo by to něco nového a ne jen další pokus o zachycení života na "urgentu" do kterého zamíchají "osudy" hlavních protagonistů.

plakát

Princezna ze mlejna (1994)

Elišku chci za ženu! Pamatuju si, že jsem to pořád křičel. Moje nejmilovanější česká pohádka. Dodnes se na ní rád podívám. Andrea Černá je prostě ta nejlepší pohádková "princezna" ze všech...

Zhasni a zemřeš (2016)

I když mám radši vyvražďovačky typu Vřískot, tento horor jsem si také zamiloval. Nejlepší je sledovat ho sám v prázdném domě, v noci a po shlédnutí jít na záchod. Garantuji, že strach pocítíte na vlastní kůži.

Smrt ve tmě (2016)

Další skvěle natočený horor. Tenhle typ filmu já teda můžu.

Šokující odhalení (2019)

Tři herecké špičky - Nicole, Margot a Charlize. Všechny byly výborné. Film byl také jako celek velmi dobrý.

plakát

Pravěk útočí (2007) (TV seriál)

Tenhle seriál jsem jako dítě miloval. Vždycky jsme na to s kamarády koukali a pak jsme si hráli na pravěk útočí.

Ovládací panel