Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Horor
  • Akční

Recenze (184)

plakát

Černobílý svět (2011) 

Především skvělé obsazení, plné mých oblíbených hereček: Emma Stone, Octavia Spencer, Jessica Chastain, Bryce Dallas Howard, Allison Janney, Cicely Tyson, Mary Steenburgen, Viola Davis.

plakát

Všechnopárty (2005) (pořad) 

Šípa jsem zcela upřímně nikdy nemusel. A ve Všechnopárty ho nemusím ještě o to více. I přesto se na ten pořad ale dá občas dívat. Záleží na složení hostů. Občas jsou zajímaví a dá se na to koukat. Špatné ale je, že právě hosté ten pořad drží nad vodou. Vadí mi, že je Šíp takový až křečovitý, vadí mi jeho nucený smích, vadí mi jak při rozhovoru odklání hosty od jistých témat, vadí mi že se lidí občas ptá na stupidní otázky (například když host zmíní nějaký moderní výraz a Šíp stráví 5 minut rozhovoru tím, že se ptá, co ten výraz znamená).

plakát

Show Jana Krause (2010) (pořad) 

Kdyby Jan Kraus nebyl na některé hosty tak arogantní a nedával najevo, kdo se mu líbí a kdo ne, byl by to jinak výborný pořad. U talk-show je vždy důležitý výběr hostů. Někdy se tam sejde naprosto nekoukatelná skvadra, ale někdy se naopak výborně bavím.

plakát

Výměna manželek (2005) (pořad) 

"Čím méně zubů, tím lepší Výměna manželek." Naprosto přesně a trefně řečeno. Téměř vždy je to totální bizár, ale právě proto to lidi baví. Mě nevyjímaje. Čím větší hádky a konflikty, tím více se bavím. Takže skoro pořád. Je naprosto zřejmé, že sama produkce pořadu se snaží konflikt vyvolat a mnohdy účastníci určitě dostanou jasný pokyn, co mají dělat. Ale to je nezbytná součást reality show po celém světě. V reality show je realita až na posledním místě. Z počátku jsem si říkal, jak někdo může prodat svoji důstojnost za pár desítek tísíc? Jak může někomu jeho vlastní svědomí dovolit udělat něco takového? Dnes už nic takového neřeším. Veškeré reality show (včetně Výměny manželek) beru jako prosté odreagování a téměř vždy se u toho dobře bavím. A když se podívám na dnešní televizní i filmovou tvorbu, kde musíte být homo, bi, černý, žlutý a bůhví co ještě (nebo nejlépe všechno dohromady) abyste uspěli, přijde mi ta Výměna ještě docela normální.

plakát

Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou (2021) (pořad) odpad!

Pobavil mě jeden komentář na tento pořad: "Sejdou se miliardářka, herecká hvězdička a královský synek, který nemusel nikdy hnout prstem a povídají si o tom, jak těžký mají život". Harry a Meghan odešli z královské rodiny, ale stejně na tom pořád těží. Kdyby opravdu chtěli odejít, tak za tím zavřou dveře a soustředí se na nový život. Ale když z toho tečou takový prachy, tak se není čemu divit... Proč by se přeci "úspěšná" herečka a "jeho královská výsost" začali živit poctivou prací?!

plakát

Lucifer (2016) (seriál) 

Bože, jak já si ten seriál zamiloval! Snad nikdy předtím jsem nějaký seriál nehltal tak jako Lucifera. Dostal jsem se k němu až nedávno, takže mě čekalo přes 70 epizod. A s každým dalším dílem jsem se do toho zažíral čím dál víc. Hned po práci jsem jel až do večera maraton alespoň 5 dílů. Strašně moc se mi líbí snad všechny dějové linky. Nejvíc ze všeho jsem se těšil na to, až Chloe konečně uvidí toho pravého Lucifera a uvěří mu. Miluju tu chemii mezi Luciferem a Chloe, miluju tu Luciferovu bravurně zahranou povahu. Líbí se mi, že jsou ty postavy opravdu detailně propracované. Žádný seriál mě předtím takhle emočně nevyždímal. Nevím proč, ale když se pomalu blížila pátá série ke konci (myslím ke konci 1. části), tak jsem z toho byl celý špatný a bylo mi až do breku. A vlastně doteď mám z toho takovou špatnou náladu. Cítil jsem se být součástí toho seriálu. Zkrátka jsem se do toho seriálu vžil trošku víc než by bylo zdrávo... Nemůžu se dočkat dalších dílů, ale už teď pomalu začínám cítit smutek, že to bude jen pár dílů a pak konec. Pak ještě snad šestá série, ale to už bude úplný konec. Tak či tak se jedná o jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších seriálů, ke kterému se budu rád a často vracet. Rozhodně doporučuji!

plakát

Anatomie života - Srdce v oblacích (2021) (epizoda) odpad!

Obsazením té rezavé svině do role primářky to pěkně podělali. Vždyť je to jen arogantní hloupá káča (a to je hodně slušně řečeno), která si myslí, že je bůhví jak slavná a tak může rozdávat politická moudra na počkání. Její herecké výkony se mi nikdy nelíbily, všechny na jedno brdo... Akorát nadšení z toho díla kvůli ní opadá. Takže Anatomie života je jen další do sbírky jejích příšerných hereckých výkonů. Tolik na úvod k mé averzi vůči A. Geislerové a teď k samotnému seriálu. Co se toho týká, tak žádná sláva. Nikdo nenadchl a rozhodně nikdo příjemně nepřekvapil. Je to prostě jen snaha o kopii Ordinace, která se (jak se dalo čekat) nepovedla. Ať byla Ordinace jakákoliv, tak se na to občas dalo koukat a nebo tam alespoň hráli výraznější a lepší herci. A taky byla Ordinace jedním z prvních lékařských seriálů u nás, takže to bylo tenkrát něco nového, neokoukaného. Po těch letech už tu ale bylo tolik doktorských seriálů, že už je to dost ohrané. Neříkám, že už by žádný lékařský seriál neměl vzniknout, ale chtělo by to něco nového a ne jen další pokus o zachycení života na "urgentu" do kterého zamíchají "osudy" hlavních protagonistů.

plakát

Princezna ze mlejna (1994) 

Elišku chci za ženu! Pamatuju si, že jsem to pořád křičel. Moje nejmilovanější česká pohádka. Dodnes se na ní rád podívám. Andrea Černá je prostě ta nejlepší pohádková "princezna" ze všech...

plakát

Zhasni a zemřeš (2016) 

I když mám radši vyvražďovačky typu Vřískot, tento horor jsem si také zamiloval. Nejlepší je sledovat ho sám v prázdném domě, v noci a po shlédnutí jít na záchod. Garantuji, že strach pocítíte na vlastní kůži.

plakát

Smrt ve tmě (2016) 

Další skvěle natočený horor. Tenhle typ filmu já teda můžu.

Ovládací panel
12. nej uživatel Španělsko
4 body