Série(3) / Epizody(21)

Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů. (Netflix)

Richard.Jezd

Pořád jedno a to samé. Každý takovýhle seriál musí mít buď epizody o U.F.O, zmizení lidí a vraždám, což je jedno velké klišé o těchto seriálech. Tvůrci nepřinesli nic nového ani vizionářského na scénu, které by mě přesvědčili o sledování dalších dílů. Recept na seriál Nevyjasněné záhady. Proberte se archivem a najděte nějaké zvláštní vraždy, přistání U.F.O nebo zmizelé osoby a natočte o nich jednotlivé epizody. Nadále vytvořte nějakou suspense hudbu a udělejte "rekonstrukci" událostí (tipu televizní noviny na TV Hovna) a nakonec to setříhejte do nějaké dobře koukatelné podoby a pošlete konzumentům. Pokud máte rádi duchařské seriály plné klišé, tak je to seriál pro vás, ale pokud jste čekali něco nového a inovativního, tak budete stejně jako já zklamán. 50% ()

Paty.Capone

Určitě to není pro lidi které nezajímá kriminální vyšetřování, emoce a reálné příběhy ostatních. Já jsem jeden z lidí který toto zajímá, přemýšlí nad tím, vžívá se do lidí i v reálném životě, v dokumentech o kriminální činnosti, i do násilníků etc. , dokážu se na věci podívat i ze stránky ze které by jiní zvraceli .... a tento dokumentární seriál je skvěle natočen. To za prvé. Vše na sebe nádherně pasuje, tudíž se v tom nelze ztratit a vžene Vás to do příběhu. Lidé kteří dávají malé hodnocení nejspíš ani na tento druh seriálu, dokumentu často nekoukají takže nemají tucha jak by to mělo vypadat. Určitě pokud Vás nezajímají zvláštní kriminální případy nebo záhady reálného světa tak an to ani nekoukejte - není to pro Vás. Ty které to zajímá určitě se na to koukněte a třeba Vás taky napadne spousty teorií. Nechci si z toho dělat show nebo tak něco - je to spíše smutné, ke vzteku a chtěli by jste být na tom místě a prostě hledat cokoliv co by vyřešilo ty případy ale jelikož z toho udělali seriál je třeba to brát taky z té stránky a to je že to prostě baví koukat/ je to zajímavé. I když jeden díl má třeba hodinu i tak Vás to tam vtáhne... ()

jmennno

Úplně mě to pohltilo. Nutí to člověka k zamyšlení. Některé případy vám nedají spát. I když, jsou tam i ty, u kterých jsem si říkala, že to snad udělali zcela úmyslně, aby se dostali do televize. ()