Reklama

Reklama

Nevyjasněné záhady

(seriál)
  • USA Unsolved Mysteries
Trailer 1

VOD (1)

Série(3) / Epizody(21)

Obsahy(1)

Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů. (Netflix)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (24)

Richard.Jezd 

všechny recenze uživatele

Pořád jedno a to samé. Každý takovýhle seriál musí mít buď epizody o U.F.O, zmizení lidí a vraždám, což je jedno velké klišé o těchto seriálech. Tvůrci nepřinesli nic nového ani vizionářského na scénu, které by mě přesvědčili o sledování dalších dílů. Recept na seriál Nevyjasněné záhady. Proberte se archivem a najděte nějaké zvláštní vraždy, přistání U.F.O nebo zmizelé osoby a natočte o nich jednotlivé epizody. Nadále vytvořte nějakou suspense hudbu a udělejte "rekonstrukci" událostí (tipu televizní noviny na TV Hovna) a nakonec to setříhejte do nějaké dobře koukatelné podoby a pošlete konzumentům. Pokud máte rádi duchařské seriály plné klišé, tak je to seriál pro vás, ale pokud jste čekali něco nového a inovativního, tak budete stejně jako já zklamán. 50% ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

S výjimkou ne moc záživné epizody o UFO jde seriál představující dodnes nevyřešené vraždy a to je vždy divácky zajímavé a vděčné téma.Tahle minisérie je pak zpracovává se střídavou úspěšností a zábavností.Za mě je nejlepší šestá epizoda,která není až tak záhadná a za mě je celkem zřejmé co se stalo,nicméně i tak nad tím co se v ní odehrává zůstává normálnímu člověku rozum stát.Hned v závěsu je epizoda první,která je ale na můj vkus "vyprávěna" dost tendenčně a jednostranně.Zbylé tři epizody jsou na tom pak zhruba stejně a uvítal bych kdyby byly kratší (nevyřešená vražda,nepolapený pachatel a s velkou pravděpodobnosti rasově motivovaná vražda ve vidlákově,kde si všichni budou krýt záda)...60% ()

Reklama

phoenixer 

všechny recenze uživatele

Prvni radu jsem dokoukal, jelikoz jsem uz vazne nevedel na co koukat. Kvalita dilu byla prumerna, nasledne az dost tragicka. V dile s UFO uz jen chybel zaber na ty aplikace analnich sond, ktere jiste vsichni maji. Teorie toho jak litaj talire me vazne pobavila. A ted tu o karkulce prosim. U druhe rady jsou tam i zajimavejsi dily. Presto tech spatnych je tam ve vysledku vic. ()

Lijem 

všechny recenze uživatele

Zajímavý seriál o záhadných vraždách a UFU. Seriál nám v každém díle představí záhadu, která je odvyprávěna z výpovědi svědků, rodinných příslušníků, policistů a dalších lidí, kteří s tím měli něco společného. Tady asi není co kritizovat. Nějaký díl baví více, nějaký méně, ale tak to už bývá.. Co bych ale určitě vytkl je přehnaná stopáž. Většina dílů by mohla být klidně dvakrát kratší a ničemu by to nevadilo. Nejlepší díly: Dům hrůzy, chybějící svědectví. Nejhorší díly : 13 minut, Kdo tě hodí domů? VERDIKT: Pokud vás toto téma zajímá, určitě se podívejte. Vždy je příběh dobře odvyprávěn, doplněný o skutečné fotografie i videa a záběrů natočených přímo pro dokument, pro snazší představu situace. I přes delší stopáž a kolísavou kvalitu jednotlivých epizod je to fajn a nemělo by vám to uniknout. 7/10 ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čekal jsem paranormální jevy, dostal jsem, když nepočítám teda jednu klišé emzáckou epizodu, samé případy nevyřešených vražd. Což ale vůbec nevadí, protože je to supr koncept. Emzácká epizoda je spíš průměrná, druhá a čtvrtá jsou spíše do počtu, ale první a třetí jsou fakt zajímavé a ta finální je dokonce dost hustá a to paradoxně ne tím, že by byla kdovíjak záhadná. Všichni moc dobře ví, jak to bylo. Hustá je především prezentovaným příběhem, u kterého si člověk prostě řekne "no ty vole." A proč tady zrovna jen šest epizod? Me wants moar ffs! ()

Galerie (91)

Zajímavosti (1)

  • Tretia séria vznikla po tom, čo netflixovému tímu pre nevyjasnené záhady prišlo do redakcie až 5000 tipov na prípady, ktoré by sa mohli objaviť v seriáli. (Arsenal83)

Reklama

Reklama