Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Řím, 1976. Valeriovi (Mattia Garaci) je deset let a má velmi bujnou fantazii. Dětství se mu obrátí naruby, když se stane součástí atentátu spáchaného teroristickou skupinou na jeho otce Alfonsa (Pierfrancesco Favino). Od této chvíle život celé rodiny dramaticky poznamená strach a pocit zranitelnosti. Jenže právě v těchto těžkých dnech se Valerio seznamuje s Christianem (Francesco Gheghi), chlapcem o něco starším než on, samotářem a drzým rebelem, který jako by se zjevil odnikud. Toto setkání v létě plném objevů navždy změní jejich život. (MittelCinemaFest)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (2)

jesuisnobody 

všechny recenze uživatele

To nám ten MittelCinemaFest ale začal. Jedna hviezda za nádejnú prvú tretinu a Favina. Inak to je na poli Európskeho filmu (ak nerátam pár tohtoročných brakov z Netflixu) zďaleka to najhoršie. Celé je to sentimentálne, od 40 minúty nechutno priamočiare a predvídatelné, charaktery stagnujú zo scény na scénu viac a viac a o hlavnej postave (pánovi režisérovi) ani netreba hovoriť. Že dám kandidátovi na Zlatého leva z Benátok jednu hviezdu sa mi ani nesnívalo. Ďakujem 2020. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Film má pěknou psychologickou linku a pěknou kinematografii a až renesanční obrazy. Nejlepší část filmu je zkoumání vztahu mezi otcem a synem. Je zde hodně chlapcovy představivosti. Je tu i zvrat, který ale nedává moc smysl. ()

Reklama

Galerie (16)

Související novinky

8. ročník MittelCinemaFest bude online

8. ročník MittelCinemaFest bude online

23.11.2020

Začíná VIII. ročník Středoevropského festivalu italského filmu MittelCinemaFest, který je na programu od 26. listopadu do 3. prosince na platformách MYmovies.it a LIVE moje kino v bezplatné online… (více)

Reklama

Reklama