G-Loc

Alan Latham

Jeremy Gibbs

Kostýmy:

Lance Milligan

Film sa snaží nevyzerať ako B-čko. Teda ak by sa nesnažili navodiť beztiažovú atmosféru plnou rotáciou kamery, aj by som im tú snahu odpustil. B-čko to je, ale napriek obsadeniu viacmenej neznámymi hercami nie je vôbec zlé. Síce, ako sa dalo očakávať, animovaných sekvencií je dosť málo a väčšina deja prebieha v interiéri lode. Tiež je dosť iritujúce, ako sa tu objavujú prekážky. Tvárime sa, že keď prekonáme prvú, vec je vyriešená, no potom hups, ešte toto treba. No a potom ešte toto, a objaví sa tamto... No ale OK, aby som len nekritizoval. Celé to do seba celkom sadlo, nápad je fajn, a aj postavám som po čase začal celkom veriť. K trom hviezdam ma ešte posunul chutný holografický A.I. panáčik. Určené len pre fanúšikov vesmírnych sci-fi B-čiek, inak asi nie. Aj tak OK. 51% - 3*(11.8.2020)

• PetrDuda

Něco jako klasické youtube scifi béčko, akorát tohle nemá 15 minut, ale rovnou 92.(20.9.2020)

• iXtr3m3

Veľký čajíček, čakal som omnoho viac. Slabučké dve hviezdy. Tešil som sa na Stephena Moyera, ktorý sa mi páčil v The Gifted, ale to je asi tak všetko, čo sa k tomuto filmu dá pozitívne povedať. Triky buď slabučké alebo žiadne, príbeh a prestrihové scény o ničom, slabota.(25.2.2021)