Reklama

Reklama

Cocomelon: Zpívánky a říkanky

(seriál)
  • USA CoComelon
TV spot
Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2020

Obsahy(1)

Čeká vašeho potomka seznámení s novým sourozencem? Pořizujete si domácího mazlíčka anebo se jen chystáte ven do přírody nebo na hřiště? Všemi těmito situacemi může vaše dítě provést CoComelon. Ve stejnojmenném městečku žije malý JJ, jeho bratr TomTom, sestra YoYo, pes Bingo, Máma a Táta a také spousta dalších kamarádů. Společně se učí spoustu nových věcí, ale i to, jak se chovat v každodenních situacích, objevují svět. V zábavných příbězích s písničkami mohou poznávat písmena a slova, čísla, barvy nebo tvary. Díky jejich opakování se tak děti nejen učí, ale osvojují si i základní sociální vazby nebo hygienické návyky. (Voyo)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (6)

Ric007 

všechny recenze uživatele

Vymývání mozků to vyloženě není a děti ty písničky prostě baví. V jednoduchosti je síla - hrátky se zvuky, písmeny, poznávání zvířat atp. Děti fakt u toho zpozorní. ()

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Pokud jste někdy pouštěli YouTube malým dětem, na Cocomelon jste museli narazit. Sympatický cyklus písniček, z nichž některé mají i výchovný motiv. Navíc to u svých dětí beru jako pomůcku k nutnému ovládnutí angličtiny. (1 365.) ()

Reklama

Eleanor05 

všechny recenze uživatele

Příliš barevné, příliš zidealizované, příliš přeslazené, občas nevkusné, ale na druhou stranu velmi malé děti to, jako jedno z mála filmových děl, dokáže skutečně zaujmout a bavit. 2*. ()

Katie88 

všechny recenze uživatele

Pro nejmenší děti je to celkem kvalitní zábava, Netflix už dokonce nazpíval písničky v češtině. Samozřejmě české pohádky jsou české pohádky, ale to těm malým nevysvětlíte. Rozhodně lepší si na konci dne zpívat Wheels on the bus, než si přemítat dialogy rozmazleného králička Binga! :-D  #Parentstruggle  ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama