Loves Me, Loves Me Not

silentname

"Septic Shock! That´s what I really want!" Asi nejaký čas nevyženiem tú melódiu z hlavy. Ale hold, chytľavý song sa veľmi rýchlo dostane do hlavy. "Loves Me, Loves Me Not" nás hneď v úvode varuje, že tu budeme mať romantický film, kotrý si nebude brať servítku pred ústa a nebude nám ponúkať romantické lži, ktoré môžeme vidieť vo väčšine TV filmoch. Miesto toho chce povedať príbeh o láske, ktorý je nič iné než holá pravda. A musím povedať, že im to celkom vyšlo. Žiadne zabaľovanie, žiadne zahrávanie sa. Veci sa povedia na plnú pusu a niekedy sú z toho celkom slušne dobré hlášky. Postavy reagujú podľa mňa celkom skutočne, hoci by som mohol povedať, že naša hlavná hrdinka Ali je celkom zúfalka. Ale na druhú stranu ju viem celkom dobre pochopiť. Film síce je celkom odhadnuteľný v určitých aspektoch, no v iných miestach mi vôbec nenapadlo akými cestami sa zase rozhodne vydať. Dať tomu lepší spád a a možno ešte trošku viac upustiť od určitých klišé a mohlo to byť super. Ale aj tak, za pozornosť mi ten film stál. Hodnotenie: B+ ()